L90 مدلهای جدید به بازار ارائه میدهد

۰ 73

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با اشاره به اشکالات قرارداد تولید تندر ۹۰، از اصلاح قرارداد مربوط به این پلت فرم با شرکت رنو خبرداد و گفت: ارایه مدل‌های جدید بر روی پلت فرم ال ۹۰ با تمرکز بر رقابتی بودن قیمت و کیفیت در دستور کار قرار دارد.

به گزارش سایت خودرو، سعید مدنی در خصوص اصلاح قرارداد تندر ۹۰ گفت: قرارداد تندر یک سری کاستی هایی دارد که در مذاکراتی که هم اکنون با رنو در حال انجام است، قرار است که اشکالات قرارداد تندر ۹۰ برطرف شود؛ بر این اساس مذاکرات هم اکنون میان کارشناسان رنو با مدیران سایپا در حال انجام است.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از ارایه توضیحات بیشتر در خصوص اشکالاتی که در این قرارداد وجود دارد، خودداری کرد و افزود: با این که قرارداد تندر ۹۰ در حال بازنگری مجدد است، اما تولید تندر ادامه دارد و البته بر روی تولید مدل های دیگر این خودرو نیز تمرکز خواهیم کرد.
وی تصریح کرد: مدل های جدیدی از تندر قرار است با تغییر طراحی ظاهری و برخی اصلاحات فنی روانه بازار شود که البته قیمت آنها نیز در محدوده قیمت فعلی تندر ۹۰ است.
مدنی با تاکید بر ضرورت تولید رقابتی به لحاظ کیفیت و قیمت، گفت: با وضعیت رقابتی که هم اکنون در صنعت خودروسازی حاکم است، قیمت مدل های مختلفی از خودروها که روانه بازار خواهند شد، باید به صورت ۱۰۰ درصد رقابتی در داخل کشور باشد و البته نگاه ما در موضوع قیمت و کیفیت خودرو، متمرکز بر خودروهای داخلی و وارداتی است؛ به نحوی که خودروهای تولیدی قابلیت رقابت با محصولات خارجی مشابه را داشته باشند.
به گزارش مهر، وی اظهار داشت: تولید انواع جدیدی از تندر ۹۰ نیز با رعایت همین فاکتورها صورت می گیرد و بر روی رقابتی کردن قیمت آن نیز تمرکز کرده ایم.
برچسب ها: ,

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها