پیش فروش دو خودروی جدید راین آغاز شد + شرایط

۰ 639
شرکت خودروسازان راین پیش فروش دو خودروی جدید این شرکت که به تازگی رونمایی و معرفی شده است را آغاز کرد.

به گزارش سایت خودرو ، دو محصول ولکس سی۳۰ اتوماتیک(AMT) و راین وی۵ از امروز(۳مردادماه) در نمایندگی های مجاز و نمایندگی مرکزی(تهران-خیابان شهید مطهری) شرکت خودروسازان راین پیش فروش می شود.

براساس این گزارش، محصول ولکس سی۳۰ اتومات که ۵۳۵ میلیون ریال قیمت گذاری شده است به قیمت ۵۲۰ میلیون ریال یعنی با تخفیف ۱۵ میلیون ریالی و پیش پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال(سود مشارکت ۲۶ و سود انصراف ۲۱ درصد) برای تحویل در آبان ماه امسال پیش فروش شده است.

دیگر خودروی جدید راین یعنی «راین وی۵» که پیش تر ۳۷۰ میلیون ریال قیمت گذاری شد با ۱۰ میلیون ریال تخفیف یعنی به قیمت ۳۶۰ میلیون ریال و پیش پرداخت ۱۵۰ میلیون ریال با سود مشارکت ۲۲ و سود انصراف ۲۱ درصدی برای تحویل در مهرماه امسال پیش فروش می شود.

یادآور می شود: زمان ثبت نام این خودروها از سوم مرداد آغاز و تا پایان مردادماه جاری ادامه دارد البته شرکت خودروسازان راین اعلام کرده که تعداد در نظر گرفته شده برای تمام مدل ها محدود است و در صورت تکمیل ظرفیت، سیستم ثبت نام غیر فعال خواهد شد.

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها