خودرو یی سنتی با فناوریهایی مدرن

۰ 38

طبق اخبار به دست آمده از نمایشگاه اتومبیل نیویورک ،در این نمایشگاه از خودرویی با نام بیوک انکلیو رونمایی شده که برخلاف ظاهر سنتی اش، جدیدترین فناوری های خودرو در آن وجود دارد .

به گزارش سایت خودرو ، به نقل از کار درایو،  در هفته جاری  شرکت بیوک، خودروی ۲۰۱۸ Buick Enclave را در نمایشگاه اتومبیل نیویورک رونمایی کرد. این خودرو در مقایسه با مدل های قبلی کمی سنتی تر است و طراحی  آن شبیه MPVV های قدیمی همین خودروساز است. اما در کنار این ظاهر سنتی سیستم های اطلاع رسانی و دستیار هوشمند راننده به این اتومبیل اضافه شده اند.

به عنوان مثال سیستم اطلاع رسانی ۸ اینچ با سیستم « Apple CarPlay» و «اندروید آئوتو» همخوانی دارد. علاوه بر آن این خودرو مجهز یک وای فای هات اسپات ۴G، در صندوق عقب پران، سیستم هشدار خودروهای پشت سر (این سیستم  درباره خودروهایی که پشت سر قرار دارند و نمی توانند چراغ های راهنمایی را مشاهده کنند، به راننده هشدار می دهد)، سیستم ترمز اضطراری خودکار، سیستم کمک به حفظ خودرو میان خطوط و سیستم دوربین محیطی است.

خودروی Enclave  همچنین سه ردیف صندلی دارد  و به گفته شرکت سازنده فضای داخلی آن نسبت به خودروهای قبلی ۱۰ درصد بزرگتر است.

برچسب ها:

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها