ثبت نام در دوره های رایگان سرویس و نحوه نگهداری از محصولات ایران خودرو

۰ 1220

دارندگان محصولات ایران خودرو با سرویس و نحوه نگهداری از محصولات ایران خودرو آشنا می‌شوند.

به گزارش سایت خودرو ، شرکت ایساکو با برگزاری دوره‌‌های آموزشی در راستای مسوولیت اجتماعی، گسترش و ارتقای سطح دانش و آگاهی شهروندان برای افزایش عمر مفید خودرو و همچنین کاهش هزینه های نگهداری آن ها گام برداشته است.

 

مدیریت آموزش فنی ایساکو برگزار کننده این دوره‌ها که بزرگ ترین و مجهزترین مراکز آموزش فنی در حوزه خدمات پس از فروش را در اختیار دارد، با بهره گیری از تازه ترین روش های آموزشی و با استفاده از تجهیزات کمک آموزشی درصدد ارتقای دانش فنی شهروندان در حوزه تولیدات شرکت ایران خودرو است.

 

دوره‌های آموزشی به نحوی برنامه ریزی شده‌ که کارآموزان بتوانند به طور عملی با سیستم‌های مختلف و عملکرد و عیب یابی محصولات آشنا شوند.

 

شایان ذکر است، ثبت نام و حضور در دوره‌ها رایگان است و شهروندان در مدت پنج ساعت به صورت تئوری و عملی به فراگیری امکانات و تجهیزات خودرو، نحوه سرویس‌های ادواری و نگهداری خودرو و آشنایی با سیستم‌های ایمنی، رفاهی وآسایشی سرنشینان خودرو می‌پردازند.

 

علاقمندان می‌توانند برای حضور در این دوره به وب سایت مدیریت آموزش فنی ایساکو به نشانی www.isacoelearning.ir مراجعه کنند.

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها