هر چه تنوع بیشتر باشد ، رقابت در بازار افزایش خواهد یافت.

۰ 24

کامران طالبی فرد سرپرست بازاریابی آرین موتور پویا نماینده رسمی میتسوبیشی ژاپن در ایران، در گفت وگو با خبرنگار سایت خودرو ، با بیان این مطلب گفت: ورود برندهای معتبر خارجی به بازار خودروی ایران بسیار اتفاق خوبی است و مجموعه آرین موتور از این اتفاق استقبال می کند.

وی ادامه داد: حتی ورود برندهای چینی که مورد علاقه مردم و رسانه ها نیستند نیز می تواند به رقابتی شدن بازار کمک کند زیرا در بازار خودرو یک اصل وجود دارد که بر اساس آن هر چه تنوع بیشتر باشد، رقابت در بازار افزایش خواهد یافت.

طالبی فرد تصریح کرد: چنانچه سبد خودرویی برندها کامل نباشد، رقابت در بازار افزایش خواهد یافت و با افزایش این رقابت، آفر ها و مشوق ها برای مشتریان افزایش خواهد یافت که به نفع خریدار تمام می شود.

وی به حرکت میتسوبیشی در فروش اقساطی بدون بهره در سال گذشته اشاره کرد و افزود: زمانی که ما این کار را کلید زدیم، هیچ شرکتی این مدل فروش را ارائه نمی کرد و حتی ایرتویا نیز این مهم را تنها برای فروش اعتباری ۶ ماهه خود ارائه می کرد اما بعد از آن، تمام برند ها از رنو گرفته تا کیا و تویوتا شروع به فروش خودرو به صورت اقساط ۱۲ ماهه و بدون بهره کردند.

سرپرست بازاریابی آرین موتور خاطرنشان کرد: چنانچه در بخش های مختلف بازار خودرو و در بازه های قیمتی مختلف مانند زیر ۱۰۰ میلیون تومان و بالای ۲۵۰ میلیون تومان با تعدد برند و محصول رو به رو شویم، مشتریان ایرانی از این تنوع منفعت خواهند برد.

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها