بزرگترین عزاداری جامعه کارگری،گروه صنعتی ایران خودرو

۰ 23

به گزارش سایت خودرو ،  مدیران، پرسنل و کارگران گروه صنعتی ایران خودرو، در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی با راه اندازی هیات ها و دسته جات سینه زنی و عزاداری در سالن ها، خطوط تولید و خیابان های سایت مرکزی این خودروسازی به عزاداری پرداختند.

براساس این گزارش، دسته جات و هیات های کارگری از قسمت های مختلف کارخانه به سوی سالن بزرگ کارگر حرکت کرده و در این سالن در صفوفی به هم پیوسته، جلوه باشکوهی از ارادت و دلبستگی خویش به امام حسین (ع) و یارانش را به نمایش گذاشتند.

در این گردهمائی بزرگ، علاوه بر عزاداری و سینه زنی با حضور مداحان کشور و سخنرانی در مدح بزرگی و جاودانگی قیام بزرگ امام حسین (ع)، نماز ظهر نیز باشکوهی مثال زدنی به صورت جماعت اقامه شد.

گفتنی است، مشابه این مراسم و عزاداری در شرکت های زیرمجموعه گروه صنعتی ایران خودرو نیز برگزار شد تا جهادگران سنگر تولید نیز همراه با سایر اقشار مردم بر ادامه خط سرخ شهادت و آزادگی تاکید کنند.

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها