بازدید رئیس جمهور ارمنستان از غرفه شرکت زامیاد

۰ 11

رئیس جمهور ارمنستان از غرفه زامیاد در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی خودرو و صنایع وابسته ارمنستان که در ایروان پایتخت این کشور برپا شد بازدید کرد.

نمایشگاه های بین المللی و تخصصی از جمله ابزارهای مهمی در معرفی کالاهای صنعتی و توانمندی های صادراتی و خدماتی در کشور محسوب می شود که نقش بزرگی نیز در توسعه مبادلات بازرگانی و گسترش مناسبات اقتصادی میان شرکت ها دارند. در این راستا شرکت زامیاد به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های خودروساز تجاری در ایجاد تعامل و ارتباط با دیگر کشورها در جهت نشان دادن توانمندی های خود در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی ارمنستان که در ایروان پایتخت این کشور برپا شد، حضور پیدا کرد.

بنابراین گزارش، سرژ سرکیسیان رئیس جمهور ارمنستان با بازدید از غرفه شرکت زامیاد ضمن گفتگو با  نمایندگان این شرکت و آشنایی با توانمندی های آن، از حضور شرکت های ایرانی در چهاردهمین نمایشگاه  بین المللی خودرو و صنایع وابسته ارمنستان ابراز خرسندی کرد.

گفتنی است، با توجه به موقعیت ژئوپلیتیک این کشور و همچنین هم مرز بودن با ایران و با عنایت به نرخ بالای بنزین در ارمنستان و تولید خودروهای گاز سوز توسط شرکت زامیاد و سایر مزایای دیگر امکان تعامل و همکاری دو طرفه به ویژه در صادرات خودروهای تجاری بیش از هر زمان دیگر امکان پذیر می باشد.

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها