بازدید وزیر صنعت از سایت ایران خودرو خراسان

۰ 9

مهندس محمدرضا نعمت­زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت، مهندس محسن صالحی نیا، معاون امور صنایع و دکتر سیدرضا نوروززاده، رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از سالن های مونتاژ، رنگ و بدنه ایران خودرو خراسان بازدید کردند.

مهندس نعمت زاده در این بازدید به تشریح اولویت های این  وزارتخانه درصنعت خودرو پرداخت.

وی اظهار کرد: از نظر تنوع در تولید خودروهای سواری شرایط مطلوبی وجود دارد بنابراین ترجیح می دهیم به جای افزایش مدل های جدید، مواردی مانند کیفیت و موضوعات زیست محیطی را پیگیری کنیم.

مهندس نعمت زاده تصریح کرد: از سوی دیگر با جدیت به دنبال تولید محصولاتی با مصرف پایین سوخت هستیم و اولویت ما در وزارت صنعت، معدن و تجارت تولید ون و خودروهای برقی و هیبریدی است.

بیژن زاهدی فرد، مدیرعامل شرکت ایران خودروخراسان در این بازدید با ارائه گزارشی از رشد ۶۷ درصدی این سایت در پنج ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: در سال ۹۳ تولید ۹۲ هزار دستگاه خودرو در سایت خراسان هدف گذاری شده که تاکنون محقق شده است.

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها