افزایش روز افزون تولید کامیون

۰ 14

بر اساس آمار منتشره از سوی شرکت سایپا تولید خودروی کامیون در خودروسازان داخلی افزایش چشمگیری داشته است .

به گزارش سایت خودرو ، در این مدت تولید این محصولات در سایپا دیزل با افزایش ۵۸۵.۶ درصدی همراه بوده و از ۹۰ دستگاه در بهمن ماه سال گذشته به ۶۱۷ دستگاه رسید.

تولید انواع کامیون در زامیاد نیز رشد داشته و از صفر دستگاه در بهمن ماه ۱۳۹۴ به ۴۵ دستگاه افزایش یافت.

بهمن ماه امسال تولید این خودرو در گروه بهمن نیز ۹۰.۹ درصد افزایش یافته و از ۳۷۳ دستگاه در بهمن ماه سال گذشته به ۷۱۲ دستگاه رسید.

تولید این محصولات در تیراژه دیزل نیز صعودی بوده و با رشد ۲۳۳.۳ درصدی از شش دستگاه در بهمن ماه ۱۳۹۴ به ۲۰ دستگاه افزایش یافت.

تولید انواع کامیون در ماموت نیز با افزایش همراه بود و با رشد ۱۸۰.۴ درصدی از ۵۶ دستگاه در بهمن ماه سال گذشته به ۱۵۷ دستگاه رسید.

در این مدت تولید انواع کامیون در آذهایتکس نیز مجددا آغاز شده و از صفر دستگاه در بهمن ماه سال گذشته به ۱۸ دستگاه افزایش یافت.

تولید این محصولات در کاریزان خودرو نیز افزایش یافته و از صفر دستگاه در بهمن ماه سال گذشته به ۳۰ دستگاه رسید.

همچنین تولید انواع کامیون در دو شرکت رخش خودرو دیزل و سروش دیزل مپنا نیز مجددا آغاز شده و از صفر دستگاه در بهمن ماه ۱۳۹۴ به ترتیب به ۱۰۸ و ۱۲۹ دستگاه افزایش یافت.

برخلاف این شرکتها اما تولید انواع کامیون در ایران خودرو دیزل نزولی بوده و با کاهش ۱.۷ درصدی از ۳۵۷ دستگاه در بهمن ماه سال گذشته به ۳۵۱ دستگاه رسید.

برچسب ها:

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها