آغاز فروش تویوتا روفور ب صورت نقد و اقساط

۰ 221

شرکت فروش تویوتا در ایران شرایط جدیدی را برای قروش نقد و اقساطی سه تیپ از این خود روی شاسی بلند با تفاوت قیمتهای اندک اعلام نمود

به گزارش سایت خودرو ،  بر این اساس روفور ۲۵۰۰ سی سی در ۳ تیپ (  T2-G، T3-V و T3-E ) در دسترس علاقمندان خواهد بود. هر ۳ تیپ این خودروی شاسی بلند ۲۰۱۷ بوده و با قیمت ۲۲۳، ۲۵۵ و ۲۵۸ میلیون تومان به فروش می رسد.

ایرتویا برای فروش روفور ۲۰۱۷ خود شرایط اقساطی ۱۲ تا ۲۴ ماهه در نظر گرفته است که می تواند در انتخاب این محصول از جانب شما اثر گذار باشد.

شما برای خرید روفور T2-G سه مدل پیش پرداخت و تسهیلات دریافت خواهید کرد. در اولین مدل پیش پرداخت شما ۱۶۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان به علاوه ۱ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان هزینه های ترهین و بیمه اعتباری خواهد بود و مبلغ ۵۴ میلیون تومان نیز تسهیلات ایرتویا به شما اختصاص می یابد که کارمزد ۱۲ درصدی داشته و در ۱۲ ماه باید بازپرداخت شود.

در مدل دوم خرید T2-G مبلغ پیش پرداخت شما ۱۴۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان به علاوه ۲ میلیون و ۶۲۵ هزار هزینه ترهین و بیمه اعتباری در نظر گرفته شده است اما تسهیلات ایرتویا برای این مدل خرید ۷۵ میلیون تومان بوده و بهره و زمان بازپرداخت به ترتیب ۱۵ درصد و ۱۸ ماه خواهد بود.

اگر پیش پرداخت اولیه شما کفاف این دو روش را نمی دهد، نگران نباشید زیرا در مدل سوم شما می توانید ۱۲۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان به عنوان پیش پرداخت واریز نموده و برای هزینه های دیگر نیز ۳ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان کنار بگذارید.

تسهیلات ایرتویا برای شما ۹۰ میلیون تومان خواهد بود که باید این وام را در ۲۴ ماه و با بهره ۱۹ درصد تسویه نمایید.

 

روفور T3-V

شرکت ایرتویا تیپ T3-V خود را نیز با سه روش قسطی در معرض انتخاب خریداران قرار داده است و شما می توانید از بین پیش پرداخت های ۱۷۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، ۱۴۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و یا ۱۳۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان یکی را انتخاب کرده و البته برای این انتخاب های خود شرایط مخصوصی نیز دریافت کنید.

در صورت انتخاب پیش پرداخت ۱۷۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومانی، ایرتویا به شما ۶۶ میلیون تومان تسهیلات با نرخ بهره ۱۲ درصد پرداخت می نماید که این مبلغ را باید در ۱۲ ماه بازپرداخت کنید.

اما برای پیش پرداخت ۱۴۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تومانی شما تسهیلاتی به مبلغ ۹۰ میلیون تومان دریافت و در مدت ۱۸ ماه و با نرخ بهره ۱۵ درصد بازپس خواهید داد.

نماینده تویوتا در ایران برای خریدارانی که پیش پرداخت سوم را برای خرید روفور T3-V  انتخاب می کنند نیز ۱۰۵ میلیون تومان تسهیلات با نرخ ۱۹ درصد در نظر گرفته است که بازپرداخت ۲۴ ماهه دارد.

 

روفور T3-E

آخرین تیپ تویوتا روفور ۲۵۰۰ سی سی که در این بخشنامه به آن اشاره شده T3-E است که با قیمت نقدی ۲۵۸ میلیون تومان عرضه می شود اما این امکان برای شما وجود دارد که این خودرو را با دریافت تسهیلات ارزان قیمت خریداری کرده و از رانندگی با آن لذت ببرید.

برای خرید این خودرو به صورت اقساط نیز ۳ امکان برای شما وجود دارد. شما می توانید ۱۷۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان پیش پرداخت واریز نمایید که در این صورت ۶۶ میلیون تسهیلات با بهره ۱۲ درصد دریافت کرده و ۱۲ ماه نیز فرصت بازپرداخت خواهید داشت.

اگر مبلغ پیش پرداخت شما ۱۵۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان شود، آنوقت تسهیلات ۹۰ میلایون تومانی با بهره ۱۵ درصد و بازپرداخت ۱۸ ماهه در انتظار شما خواهد بود.

پیش پرداخت ۱۳۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومانی آخرین امکان شما برای خرید این شاسی بلد زیباست که در اینصورت می توانید ۱۰۵ میلیون تسهیلات ۲۴ ماهه با نرخ بهره ۱۹ درصد دریافت کرده و از سواری خود لذت ببرید.

بنا بر اعلام ایرتویا تمیمام خودروهای فروخته شده به صورت فوری تحویل خریداران شده و همه خودرو ها با هزینه ایرتویا برای یکسال از بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث رایگان بهره مند خواهند شد.

بر اساس اعلام ایرتویا کراس آور روفور ۲۵۰۰ سی سی دارای امکانات زیر است:

تیپ فول روفور با امکانات کاملی نظیر  سیستم تثبیت سرعت (کروز کنترل)، سیستم هوشمند ورود بدون کلید+ دکمه استارت، سیستم کنترل اتوماتیک سرعت در سر پائینی (DAC)، سیستم کنترل اتوماتیک سرعت در سر بالایی (HAC)، تنظیم چند حالته و برقی صندلی راننده، تودوزی چرم، آینه الکتروکرومیک، سیستم صوتی با قابلیت پخشAM/FM/CD/USB/AUX/DVD ، نویگیشن، بلوتوث، صفحه نمایشگر، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک با قابلیت تنظیم دوگانه دما برای سرنشینان جلو، سیستم تنظیم اتوماتیک نور چراغ های جلو (Auto leveling)، آینه های بغل تاشو برقی، سان روف، درب صندوق عقب هوشمند (باز شدن با کمک سنسور حرکتی پا) و … به فروش می رسد.

برچسب ها:

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها