گران نخرید به زودی کمری هیبرید ارزان خواهد شد

۰ 245

خودرو هیبریدی تویوتا کمری در پی معطل ماندن واردات جدید این خودروها در گمرک در بازار کشور با قیمت فزاینده ای خرید و فروش می شود.

به گزارش سایت خودرو ، تا چندی پیش بنا به گزارش های رسیده قیمت یک دستگاه تویوتا کمری هیبریدی فول آپشن از سوی ایرتویا نمایندگی تویوتا در ایران ۱۷۵ میلیون تومان فروخته می شد که اینک با توجه به نایاب بودن این مدل خودرو در کشور، برخی از واردکنندگان غیر رسمی و نمایشگاه داران از فرصت پیش آمده سو استفاده کرده و قیمت آن را افزون بر ۱۸۹ میلیون تومان تعیین کرده اند.
در ادامه این خبر آمده است: تویوتا کمری های هیبریدی که در بازار ۱۴ میلیون تومان گران تر به مشتریان فروخته می شود گارانتی ندارد و در این خصوص مشتریان به ظاهر باید صبر پیشه کنند.
در اخبار واصله از شرکت ایرتویا که نمایندگی رسمی تویوتا ژاپن در کشور را عهده دار است خودروهای هیبریدی جدید تویوتا به محض ترخیص از گمرک روانه بازار خواهد شد که این مدت نباید بیش از یک ماه به طول بیانجامد.

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها