کیفی ترین کامیون در جدول رده بندی کیفی

۰ 632

کامیونت ایسوزو P75NPR محصول شرکت بهمن دیزل کیفی ترین کامیونت تولید در تیر ماه شد.

در بخش کامیون نیز بنز WH محصول شرکت ایران خودرو دیزل رتبه نخست را به خود اختصاص داد.
بر اساس گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، در بخش خودروهای تجاری مسافری در ماه جاری به مانند ماههای قبل خودرویی ارزیابی کیفی نشده است.

در بخش خودروهای تجاری باری شاهد رشد ۴٫۵ درصدی تولید در مقایسه با ماه قبل هستیم که بیشترین تاثیر در ایجاد این روند، مربوط به تولید مجدد کامیونت ایسوزو P75NPR  و کامیونت الوند می­باشد. از دیگر نکات مهم و حائز اهمیت در مورد خودروهای تجاری باری ساخت داخل می‌توان به قطع آدیت کشنده ماز و قطع تولید کامیون اسکانیا ۴۱۰P اشاره نمود.

با توجه به روند صعودی تولید خودروهای این رده، ارزشیابی این خودروها نیز به میزان ۰٫۵ درصد افزایش یافت، بطوریکه از ۵ مدل خودروی ارزشیابی شده ۴ مدل در سطح کیفی خیلی خوب و یک مدل هم در سطح کیفی خوب قرار گرفتند.

جدول رده بندی کیفی – گروه تجاری باری

   گروهردیف           خودرو           شرکت    نمره    سطح
           سازنده    منفی    کیفی
کامیونت۱ایسوزو P75NPRبهمن دیزل۲۹٫۸خیلی خوب
۲الوندسایپا دیزل۳۷٫۷خیلی خوب
کامیون۱بنز WHایران خودرو دیزل۶۸٫۹خوب
کشنده۱البرزسایپا دیزل۳۶٫۵خیلی خوب
۲کاوهسایپا دیزل۳۸٫۲خیلی خوب

درنمودار زیر روند تغییرات میانگین نمره منفی خودروهای گروه تجاری را نسبت به ماه قبل مشاهده می کنیم، بطوریکه کامیون بنز WH بیشترین درصد بهبود را داشته است.

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها