کسب گواهی اشتهار به کیفیت توسط شرکت امداد خودرو ایران

۰ 10

در یازدهمین دوره برگزاری جایزه ملی کیفیت ایران، شرکت امدادخودرو ایران در میان بیش از ۱۰۰ سازمان، موفق به دریافت گواهی اشتهار به کیفیت دوستاره شد.

به گزارش سایت خودرو به نقل از روابط عمومی امداد خودرو ایران، این شرکت گواهی اشتهار به کیفیت دوستاره را به دلیل ارایه باکیفیت خدمات امداد بالینی کسب کرد.

برمبنای این گزارش، خدمات امداد بالینی شرکت امداد خودرو ایران از جمله فعالیت هایی است که از بدو تاسیس این شرکت و بر اساس رسالت وجودی آن، تعریف و عملیاتی شده و طبق استانداردهای جهانی به منظور راه اندازی های خودروهای در راه مانده به شهروندان خدمات ارایه می کند.

این گزارش می افزاید، در یازدهمین دوره برگزاری جایزه کیفیت ۱۱ دوره آموزشی تخصصی مدل ارزیابی با حضور ۶۳۶ نفر در روز برگزار شده است. مصاحبه برای ۸۵ متقاضی و برگزاری دوره هماهنگی و واسنجی از جمله اقدامات دیگر در این دوره بود.

گفتنی است در مراسم اعطای گواهی نامه ها و نشان ها محمد شریعتمداری، معاون اجرایی رئیس جمهور، حسن هاشمی وزیر بهداشت، نیره پیروزبخت رئیس سازمان استاندارد و محمد رحمانی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.

خاطرنشان می کند، شهروندان عزیز می توانند برای آشنایی با گستره خدمات امداد خودرو ایران، به پایگاه اینترنتی این شرکت به آدرس www.096440.ir مراجعه کنند.

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها