پورشه پانامرای ۲۰۱۶ یک آلمانی لوکس و اسپرت

۰ 464
شنیده‌ها و دیده‌ها حکایت از آن دارد که پورشه در تدارک عرضه نسل دوم سدان معروف خودر پانامرا است. خودرویی که البته هنوز چهره و مشخصات فنی‌اش در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش سایت خودرو، در آخرین روزهای سال ۲۰۱۴ میلادی، خبرهایی از پورشه به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه نسل دوم و یا به عبارتی دیگر نسخه ۲۰۱۶ پانامرا روانه بازار می‌شود.
اگرچه تصاویر دریافتی از جاسوسان صنعتی بیانگر این است که تست‌های سردسیری این آلمانی لوکس و اسپرت کاملاً به پایان نرسیده ولی با این حال سایت‌های خودرویی اقدام به پیش‌داوری و گمانه‌زنی درباره چهره نهایی آن کرده‌اند.
حتی با اینکه پورشه روی این محصولش به شدت پوشش‌های استتاری را نصب کرده ولی با این حال با توجه به ستون اول این خودرو که کمی خوابیده‌تر شده، به نظر می‌رسد که پانامرا ۲۰۱۶ جسورتر و خشن‌تر از نسخه قبلی است.
اطلاعاتی در دست که نشان می‌دهد شاسی این خودرو به صورت ترکیبی از فولاد و آلومینیوم ساخته می‌شود. ساختاری که وزن آن به نسبت نسخه موجود در بازار چیزی حدود ۹۰ کیلوگرم کمتر است.
به گزارش بازار خبر، سرمهندس بخش طراحی موتور پورشه می‌گوید که برای این محصول از پیشرانه‌های کاملاً جدید ۶ و ۸ سیلندر Vشکل استفاده خواهد شد.

برچسب ها:

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها