پایان پنجمین همایش خودرو ی ایران

۰ 7
طبق اخبار به دست آمده ازدومین روز از پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران و همزمان با مراسم اختتامیه این همایش، از پیشکسوتان صنعت قطعه سازی و خودروسازی کشور تجلیل شد.

به گزارش سایت خودرو ، مراسم اختتامیه پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران با حضور محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت دولت یازدهم، منصور معظمی رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، مشاور خودرویی وزیر صنعت و جمعی از فعالان صنعت قطعه سازی و خودروسازی کشور برگزار شد.
در این مراسم، از شش نفر از پیشکسوتان صنعت قطعه سازی و خودروسازی کشور تجلیل به عمل آمد. این پیشکسوتان شامل آقایان سیف اله ابراهیمی، عبدالله اکبری راد، رضا رضایی، سید علی مرتضوی، داود میرخانی رشتی و ایرج یزدانبخش بود که با لوح و تندیس از ایشان تجلیل شد.
در ادامه مراسم اختتامیه از مهندس محمدرضا نعمت زاده وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت نیز به عنوان پدر صنعت کشور تجلیل به عمل آمد.
پیش از مراسم اختتامیه، سخنرانی و نشست های علمی- تخصصی با موضوعات “جایگاه زنجیره تامین در صنعت خودرو و سیاست گذاری برای تعالی آن” و ” معماری مناسب و راهکار همپایی فناوری برای زنجیره تامین رقابت پذیر” با حضور فعالان صنعت خودروسازی و قطعه سازی کشور برپا شد.
پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران از ۲۴ بهمن ماه جاری با حضور ۱۶۰۰ میهمان داخلی و خارجی که ۲۲۰ نفر آنها از ۳۸ شرکت و ۱۵ کشور خارجی بودند آغاز شد و امروز به کار خود پایان داد.

برچسب ها:

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها