هونداموتور فراخوان داد

۰ 22

هوندا موتور برای بار دوم برای ۱۲۶ هزار موتورسیکلت که ترمزشان ایراد دارد و ممکن است خوب کار نکند، فراخوان داد.

به گزارش سایت خودرو به نقل از ایسنا، این فراخوان شامل موتورسیکلت جی ال ۱۸۰۰ هوندا برای مدل سال‌های ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۰ و ۲۰۱۲ می‌شود. مشکل ترمز ممکن است باعث شود ترمز عقب کشیده شده و موجب وقوع سانحه یا آتش سوزی شود.

هوندا تا ۲۴ ژوییه ۵۳۳ شکایت در این خصوص دریافت کرده که هشت مورد آن مربوط به آتش سوزی‌های کوچک بوده است اما هیچ گزارشی از تصادف یا صدمه دیدگی در نتیجه این مشکل گزارش نشده است.

هوندا بار نخست در دسامبر سال ۲۰۱۱ برای این موتورسیکلت‌ها فراخوان داده بود اما دریافت شکایت همچنان ادامه داشت. این شرکت در اسنادی که به سازمان ملی ایمنی ترافیک بزرگراه آمریکا تحویل داده، اعلام کرده است ریشه مشکل هنوز مشخص نشده و تحقیقات در این باره ادامه دارد.

هوندا با ارسال نامه‌ای به تک تک مالکان موتورسیکلت به آنها برای بررسی مشکل توضیح خواهد داد تا موتورهای معیوب به نزد فروشندگان برده شوند و این مالکان پس از تعویض قطعات و تعمیر، نامه دوم را دریافت خواهند کرد.

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها