مرسدس بنز CLS 350 با تزئین کریستال + عکس

۰ 11

به گزارشسایت خودرو به نقل ازباشگاه خبرنگاران، عده ای هستند که خودروهای لوکس برای آن ها حکم یک خودروی کاملا معمولی را دارد و دوست دارند وسیله ای را سوار شوند که نظر همه را جلب کند و همیشه در چشم باشد به همین علت تغییراتی را در خودروی خود می دهند.
داریا رادینوا دختر ۲۱ ساله ای است که علاقه خاصی به جلب توجه با خودرواش دارد. او یک مرسدس بنز CLS 350 داشت اما به نظر این ماشین نمی توانست به اندازه کافی خاص باشد به همین علت او خودرواش را با ۱ میلیون کریستال پوشانده است.
این خودرو حالا در خیابان های لندن همه نگاه ها را به خود جلب می کند با این که او در منطقه ای زندگی می کند که چند خانواده پولدار دیگر با خودروهایی مانند فراری و لامبورگینی نیز حضور دارند.
این خودروی خاص تماما با کریستال پوشیده شده است و حتی یک سانتی متر از آن هم از قلم نیافتاده است. هزینه تغییر دادن این خودرو به این وسیله چشم نواز نزدیک به ۳۰ هزار دلار معادل ۹۰ میلیون تومان است.

برچسب ها: ,

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها