مردها چه رنگ خودروهایی را بیش تر می پسندند

۰ 114

تحقیقی جدید گزینه های رنگی برتر برای خریداران زن و مرد خودروها را نشان می دهد.

به گزارش سایت خودرو ، در این تحقیق با بررسی ۲۵ میلیون فروش خودرو، مقایسه جنسیت و تمایل خریداران تعیین شده است که مردها در مقایسه با زن ها چه رنگ خودروهایی را بیش تر می پسندند.

به طور کلی در این تحقیق مشخص شده است که مردان به رنگ های روشن و شاد تمایل دارند در حالی که زنان بیش تر طرفدار رنگ های طبیعی و خنثی هستند. در صدر لیست رنگ هایی که مردها ترجیح می دهند نارنجی قرار دارد که در سال ۲۰۱۴ از جایگاه دوم سال قبل به رده نخست رسیده است. بیش ترین تغییر در لیست رنگ سال قبل متعلق به قهوه ای است که از جایگاه یازدهم سال ۲۰۱۳ به جایگاه دوم سال ۲۰۱۴ رسیده است. رنگی سومی که مردان بیش تر ترجیح می دهند زرد است که در سال ۲۰۱۳ در جایگاه هفتم بوده است.

گزینه های رنگ مورد انتخاب زنان تا حدودی ثابت باقی مانده و رنگ طلایی در صدر این لیست قرار دارد که در سال ۲۰۱۳ در رده سوم بوده است. پس از آن نقره ای و بژ رنگ های محبوب زنان برای خودروها هستند. در سال ۲۰۱۳ رنگ نقره ای محبوب ترین رنگ در میان زنان خریدار خودرو بود.

برچسب ها:

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها