مدل های جدید فروش جک S5

۰ 106

به گزارش سایت خودرو ، چنانچه شما خواهان خرید جک S5 دنده ای هستید برای خرید نقدی باید مبلغ ۸۱۹ میلیون ریال به حساب کرمان موتور واریز کرده و از سواری با این خودرو لذت ببرید.

برای خرید نقدی شما از دو طریق می توانید اقدام کنید. در روش اول با پرداخت ۴۵۰ میلیون ریال ثبت نام خود را انجام داده و در ادامه در هنگام صدور دعوت نامه مابقی هزینه را واریز کرده و خودروی خود را در اردیبهشت ۹۶ تحویل بگیرید.

در فروش نقدی این خودرو یک روش ۵ مرحله ای نیز معرفی شده است که در آن تنها ۱۵۰ میلیون ریال لازم است تا ثبت نام شما انجام شود و برای ادامه پرداخت ها ۳ چک به مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال در وجه کرمان موتور کشیده خواهد شد و برای تسویه حساب نیز باید در انتظار زمان صدور دعوتنامه از سوی شرکت باشید.

این خودرو نیز در اردیبهشت ۹۶ تحویل شما می شود. سود مشارکت در هر دو نوع فروش بالا ۲۰ درصد و سود انصراف از خرید نیز ۱۵ درصد اعلام شده است.

اما همانند ماه های گذشته کرمان موتوری ها جک S5 دنده ای را برای فروش قسطی نیز آماده کرده اند.

در روش قسطی شما تنها ۴۰۹ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال پرداخت کرده و مابقی مبلغ خودرو را در اقساط ۱۲ و یا ۲۴ ماه پرداخت می کنید.

این خودرو در خرداد ۹۶ به شما تحویل داده می شود و سند آن تا تسویه نهایی در رهن کرمان موتور باقی می ماند.

اما خودروی جک S5 اتوماتیک در آذر ماه با قیمت ۹۳۹ میلیون ریال عرضه شده است که خریداران برای خریداری این محصول تنها به صورت نقدی باید اقدام کنند.

فروش نقدی در دو مرحله و با پرداخت ۴۵۰ میلیون ریال آغاز و تاریخ تحویل خودرو نیز در اردیبهشت ۹۶ خواهد بود. خریداران از ۸ میلیون ریال تخفیف نقدی و سود مشارکت ۲۰ درصد بهره مند می شوند.

برچسب ها: ,

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها