لیفان X50 در بازار خودرو با شرایط استثنایی

۰ 156

به گزارش سایت خودرو ، شرکت کرمان موتور در جدیدترین بخشنامه فروش خود قیمت لیفان X50 را برای فروش نیمه دوم مهر ماه ۹۵ به ترتیب برای مدل دنده ای ۴۸۹ میلیون ریال و برای مدل اتوماتیک ۵۵۹ میلیون ریال اعلام کرد.

بر این اساس خریداران مدل دنده ای در مرحله اول پرداخت تنها ۱۰۰ میلیون ریال نیاز دارند و مابقی هزینه در هنگام صدور دعوتنامه دریافت خواهد شد.

بر اساس تصمیم کرمان موتور این خریداران می توانند از تسهیلات ۲۸۰ میلیون ریالی نیز استفاده کرده و این مبلغ را نیز در مدت یک سال و به صورت چک های ۳ ماهه و به مبلغ ۷۰ میلیون ریال پس دهند.

خودروی این افراد آذر ماه ۹۵ تحویل و سود مشارکت و انصراف ایشان نیز به ترتیب ۲۲ و ۱۵ درصد تعیین شده است.

اما اگر شما از سوار شدن در خودروهای دنده ای کلافه شده و خواهان سواری با یک اتوماتیک با کیفیت هستید تنها کافی است مبلف ۵۵۹ میلیون ریال پول داشته باشید و یا برای شروع ثبت نام ۱۹۵، ۲۲۳ و یا ۲۵۰ میلیون ریال به عنوان پیش پرداخت به حساب کرمان موتور ریخته و مابقی هزینه خودروی خود را در اقساط ۱۲، ۲۴ و ۳۶ ماهه واریز نمایید.

خودوری شما آبان ماه سال جاری آماده تحویل بوده و اولین سررسید پرداختی شما ۲۵ دی ماه ۹۵ تعیین شده است.

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها