۰٫۴ درصد کاهش قربانیان تصادفات در پایتخت

۰ 32

به گزارش سایت خودرو ، پزشکی قانونی استان تهران در گزارشی اعلام کرد: از کل جانباختگان تصادفات رانندگی در ۵ ماه نخست امسال ۴۳۰ نفر مرد و ۹۱ نفر زن بوده اند.

همچنین در این گزارش با اشاره به محل وقوع تصادفات منجر به فوت آمده است معابر درون شهری با ۳۹۰ مورد بیشترین فوت در اثر تصادفات رانندگی را به خود اختصاص داده اند و پس از آن جاده های برون شهری با ۱۲۱ مورد، معابر و جاده های روستایی با ۸ مورد قرار دارند و محل وقوع دو مورد فوت ناشی از تصادفات نیز نامعلوم اعلام شده است.

همچنین در ۵ ماه نخست امسال ۱۷ هزار و ۴۸۹ نفر از مصدومین حوادث رانندگی به مراکز پزشکی قانونی استان مراجعه کرده اند که ۱۳ هزار ۶۶ نفر از آنها مرد و ۴ هزار ۴۲۳ نفر زن بوده اند.تعداد مصدومان تصادفات در پنج ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل۱۱٫۹ درصد افزایش یافته است.

در مرداد ماه امسال نیز ۱۰۷ نفر در حوادث رانندگی استان جان باخته اند که از این تعداد ۹۲ نفر مرد و ۱۵ نفر زن بودند و گفتنی است ۴ هزار و ۴۸ نفر از مصدومان تصادفات، به مراکز پزشکی قانونی مراجعه کرده‌اند.

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها