فروش ویژه تویوتا کمری ۲۰۱۴

۰ 3877

شرکت ایرتویا نمایندگی انحصاری فروش تویوتا در ایران فروش اقساطی کمری ۲۰۱۴ را با تحویل ۴۵ روزه آغاز کرد. شرکت ایرتویا فروش کمری ۲۵۰۰ سی سی مدل ۲۰۱۴ را در نه قسط به صورت هر دو ماه یکبار، با پیش پرداخت ۸۸میلیون و ۴۰۰هزار تومان و ارائه تسهیلات ۱۸ ماهه تا سقف ۴۲میلیون و ۵۰۰هزار تومان عرضه خواهد کرد.
شرکت ایرتویا فروش این خودروها را با ۵ سال و یا ۱۵۰هزار کیلومتر گارانتی به صورت تحویل ۴۵ روزه از طریق نمایندگی‌های خود و همچنین دفتر مرکزی این شرکت عرضه خواهد کرد.
این شرکت همچنین فروش مشارکتی برای تمام خودروها تا سقف ۳۰درصد سود مشارکت با تحویل ۹۰ تا ۱۸۰ روزه و پیش پرداخت از ۴۵ تا ۹۹ میلیون تومان را در نظر گرفته است.
شرکت ایرتویا اعلام کرده است کلیه هزینه‌های شماره گذاری و شش درصد مالیات بر ارزش افزوده بر عهده شرکت می‌باشد و همچنین به خریداران توصیه کرد مراقب نیش فروشندگان غیر رسمی باشند و تنها با گارانتی ایرتویا نسبت به خرید این خودرو اقدام کنند.
علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به نمایندگی‌های مجاز مندرج در وب سایت رسمی شرکت ایرتویا www.irtoya.com مراجعه کرده و می‌توانند با شماره تلفن‌های ۷۳۴۵۶۷ و ۷۳۴۵۱ تماس بگیرند.

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها