فروش رنو به ایران ۴ برابر شد

۰ 15

رنو فرانسه اعلام کرد فروش این شرکت به ایران در اوت ۲۰۱۴ با افزایش بیش از ۴ برابری نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه شده و به ۳۱۰۰ دستگاه رسیده است.

به گزارش سایت خودرو، براین اساس، رنو در ۸ماه نخست سال‌جاری میلادی ۲۲ هزار و ۸۰۰ دستگاه از محصولات خود را به بازار ایران عرضه کرده است.
فروش رنو به ایران در ۸ ماه نخست سال‌جاری میلادی نسبت به مدت مشابه سال قبل افت ۲۵درصدی داشته است. رنو در ۸ ماه نخست سال ۲۰۱۳ بالغ‌بر ۲۳ هزار و ۵۳۲ دستگاه خودرو به ایران صادر کرده بود.
فروش این شرکت فرانسوی به ایران که در پی تحریم‌ها کاهش یافته بود از ابتدای سال ۲۰۱۴ کمابیش روندی صعودی را طی کرده است.
رنو در اوت سال میلادی گذشته تنها ۷۰۰ دستگاه خودرو به ایران فروخته بود که این رقم در اوت امسال بیش از ۴ برابر شده و به ۳۱۰۰ دستگاه رسیده است.
البته میزان فروش رنو به ایران در اوت امسال نسبت به ماه قبل از آن افت ۲۴ درصدی داشته است. کل فروش رنو به ایران در سال ۲۰۱۳ بالغ‌بر ۳۶ هزار و ۳۰۰ دستگاه بوده که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش ۶۴ درصدی داشته است.
رنو همچنین در سال ۲۰۱۲ بالغ‌بر ۱۰۰ هزار و ۷۸۳ دستگاه از محصولات خود را به ایران فروخته است.
برچسب ها:

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها