شرایط پیش فروش مهرماه محصولات ایران خودرو

۰ 664

متقاضیان خرید محصولات گروه صنعتی ایران خودرو می توانند از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه، اول مهرماه برای پیش فروش عادی و از ساعت ۱۲ همان روز برای پیش فروش طلائی به وب سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو مراجعه و نسبت به خرید محصول مورد نظر خود اقدام کنند.

جدول پیش فروش عادی مهر ۹۳ :
پیش فروش یک ودیعه ای با استاندارد یورو ۴

پیش فروش محصولات ایران خودرو مهر 93

پیش فروش محصولات ایران خودرو یک ودیعـــه ای با استاندارد یورو ۴
پیش فروش دو ودیعه ای با استاندارد یورو ۴

پیش فروش محصولات ایران خودرو مهر 93

پیش فروش محصولات ایران خودرو دو ودیعـــه ای با استاندارد یورو ۴

پیش فروش محصولات ایران خودرو مهر 93

پیش فروش طلائی مهر ۹۳ محصولات ایران خودرو

* در صورت تاخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت، سود تاخیر به ازای مبالغ پرداختی مشتری صرفاً به شرط تکمیل وجه قرارداد مطابق بخشنامه) یک درصد ماھانه ( ١٢ درصد سالیانه پرداخت می شود.

* در صورتی که برحسب ضرورت، آپشن و یا تجھیزات خاصی بر روی خودرو نصب و یا حذف گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، دعوتنامه بر اساس خودروی تغییر یافته صادر خواھد شد.

* در شرایط پیش فروش عادی مبلغ مابه التفاوت، در زمان صدور دعوتنامه بر اساس قیمت مصوب شرکت در موعد تحویل و پس از محاسبه سود مشارکت و ھزینه ھای قانونی از طریق دعوتنامه به اطلاع مشتریان محترم خواھد رسید.

* ارائه کد ملی، کد پستی، آدرس دقیق، منطقه شھرداری محل سکونت و شماره تلفن ثابت و ھمراه در زمان ثبت نام الزامی است. در صورت ارائه یا درج آدرس پستی اشتباه توسط مشتری، به ھیچ عنوان امکان تغییر آدرس وجود ندارد و کلیه تبعات ناشی از صدور پلاک با کد شھر مغایر و یا مفقود شدن مدارک خودرو، به عھده مشتری خواھد بود

شرکت ایران خودرو مجاز است درصورت تکمیل ظرفیت،نسبت به قطع ثبت نام اقدام نماید.

منبع: جام نیوز

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها