شرایط استثنایی فروش اقساطی محصولات مدیران خودرو

۰ 8125

سفری خارق العاده به برزیل بهمراه MVM

آیا تماشای مسابقه فوتبال را دوست دارید؟ آیا محصولات شرکت مدیران خودرو را دوست دارید؟ اگر جواب شما آری است، پس چرا هر دو آنها را یک زمان نداشته باشید؟

در یک طرح ویژه شرکت مدیران خودرو از اوایل بهمن ماه تا اواخر فروردین ماه یک ضیافت فوتبالی را برای تمامی مشتریان ایرانی تدارک دیده است. شما می توانید با مراجعه به نمایندگیهای مجاز و ارائه اطلاعات خود، شانسی را در پیروزی ضیافت بزرگ شرکت مدیران خودرو (در راستای جام جهانی برزیل) و قرار گرفتن در تیم مشتریان مدیران خودرو داشته باشید .

چنانچه یکی از محصولات مدیران خودرو در این زمان تعیین شده خریداری نمائید، شما یکی از گزینه های خوش شانس برنده شدن در سفر به برزیل هم راستا با جام جهانی خواهید بود که این سفری هیجان انگیز و لذت بخش به خصوص برای علاقمندان به فوتبال می باشد .

سفر برزیل MVM ؟

شریک تجاری شرکت مدیران خودرو شرکت چری چین، بزرگترین صادر کننده خودرو در میان برندهای چینی به خارج از مرزهای این کشور است. چری دارای بازاری گسترده و ارتباطی تنگاتنگ با بازار برزیل (که یکی از بازارهای بزرگ و روبه رشد می باشد ) را دارد.

 شرکت مدیران خودرو با همراهی شرکت چری برزیل برنامه های بی نظیر و غافلگیر کننده ای را برای برندگان خوش شانس ما تدارک خواهد دید که شامل تماشای مسابقات فوتبال و بازدید از مجموعه بزرگ و عظیم تولیدی محصولات چری در خاک برزیل و همچنین  برنامه های مهیج دیگر می باشد.

قرعه کشی مشتریان جدید خوش شانس که شانس سفر به برزیل را بدست خواهد آورد در دو مرحله انجام خواهد شد ؛اولین قرعه کشی در اواخر بهمن و دومین قرعه کشی در اواسط فروردین صورت خواهد پذیرفت.

شرکت مدیران خودرو به عنوان یک شرکت معتبر اتومبیل سازی در ایران و شرکت چری نیز به عنوان بزرگترین شرکت خودروسازی چین در میان برند های مستقل این کشور می باشد.

این دو شرکت در سال ۲۰۰۹ قرارداد همکاری مشترک امضاء نمودند که ماحصل این همکاری تولید خودروهای MVM 110  در کلاس ۳۱۵، A هاچ بک و صندوق دار در کلاس B ،  خودرو ۵۳۰ در کلاس C وX33  در کلاس SUV می باشد ، که در بازار ایران  نیز شناخته شده می باشد.

دو خودروی X33 ,315 به دلیل طراحی و کاربرد درایران مورد توجه ویژه قرار گرفته اند. خودروی MVM 315 به عنوان خودروی ورزشکاران (درراستای حمایت مدیران خودرو در مراسم المپیک ۲۰۱۲ از ورزشکاران) که به ورزشکاران ویژه اهداء گردید ، شناخته می شود.

طراحی روان ، زیبا و جذاب این خودرو در کنار مشخصه های فنی و ایمنی ، تجهیزات مناسب و فضای کابین جادار از     ویژگی های بارز این خودروی محبوب در بازار ایران می باشد.

اما X33 یک خودروی کراس اوور با کارایی بالا و اندازه مناسب که خانواده های ایرانی طرفدار آن می باشند. هر ساله با برگزاری فستیوال X33 با این خودرو به کشف مناطق جغرافیایی و تاریخی ایران می پردازیم تا بیانگر خودروی خانوادگی برای کشف طبیعت زیبای ایران باشد.

کارایی بالا، تجهیزات ، اندازه و ابعاد مناسب X33 را ، به یکی از SUV های محبوب بازار ایران بدل کرده است.

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها