سومین نسل از BMW سری ۶

۰ 49

به گزارش خبرنگار سایت خودرو ، در زمان معرفی ب.ام.و سری۶، این خودرو به عنوان یکی از زیباترین محصولات ب.ام.و به شمار می‌رفت، حال با توجه به طول عمر نسبتا ۵ ساله این خودرو در بازار، کمپانی خودروسازی BMW برای ایجاد یک محرک دیگر در فروش این سری و همچنین آغاز بخش دوم دوران حیات نسل سوم سری ۶، اقدام به ایجاد یکسری تغییرات در طراحی این خودرو کرده است.
همین ابتدای کار باید گفت که تغییرات سری ۶ به غیر از کیت بدنه سری M که در داخل کابین ردپای عناصر فیبرکربنی آن دیده می‌شود و در چهره آرایی هم می‌توان به تغییرات مجموعه سپر توجه کرد، بیشتر سطحی هستند و در ریزه کاری‌ها خلاصه می‌شود.
به عنوان مثال روکش‌های چرمی جدید با رنگ بندی متفاوت، سیستم سرگرمی جدید با تجهیزات پیشرفته ‌تر و یا حتی رینگ‌های جدید ۲۰ اینچی با لاستیک‌های اسپرت را می‌توان یک بروزرسانی‌ سطحی برای این سری به حساب آورد. اما در مقابل شاهد اتفاقات خوبی در بخش مولد قدرتی این سری هستیم.
برای آغاز دور جدید فعالیت سری ۶ در بازار، شرکت سازنده دو مدل جدید ۶۴۰i و ۶۵۰i را آماده کرده است که به ترتیب ب.ام.و ۶۴۰i و همچنین نسخه xDrive آن به یک پیشرانه ۳ لیتری شش سیلندر ۳۱۵ اسب بخاری مجهز شده است و بعد از آن هم شاهد فعالیت پیشرانه‌ای هشت سیلندر ۴٫۴ لیتری ۴۴۵ اسب بخاری بر روی مدل ۶۵۰i هستیم که همانند مدل اول، نسخه‌ای xDrive هم از آن آماده شده است.
در آخر هم باید گفت که این مدل تنها محرکی موقت برای تداوم فروش سری ۶ در بازار است و براساس آخرین شایعات و تصاویر جاسوسی منتشر شده در رسانه‌های خارجی، می‌توان گفت که شرکت خودروسازی BMW در حال دنبال کردن تست‌های میدانی نسل جدید سری ۶ برای معرفی در سال‌های آینده است.

برچسب ها: , , ,

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها