ساخت شاسی بلند جدید توسط اوپل

۰ 24
جنرال موتورز در کارخانه اوپل در روسلشایم، یک شاسی بلند جدید خواهد ساخت و ۵۰۰ میلیون یورو (۶۲۶ میلیون دلار) برای تولید موتور در اروپا سرمایه گذاری خواهد کرد.
به گزارش سایت خودرو، ماری باررا، مدیرعامل جنرال موتورز در بیانیه‌ای اظهار کرد: این شاسی بلند دومین پرچمدار این شرکت بعد از اوپل اینسیگنیا خواهد شد.
این خودروساز آمریکایی در مارس اعلام کرده بود که دو خودروی جدید در روسلشایم خواهد ساخت که شامل یک خودروی برند بوئیک است. این شرکت قصد دارد برندهای اوپل و بوئیک به هم نزدیک‌تر شوند تا در هزینه‌های توسعه با یکدیگر سهیم باشند.
تصمیم جنرال موتورز برای سرمایه گذاری ۵۰۰ میلیون یورویی به منظور ارتقای تولید موتورهای کم مصرف علاوه بر سرمایه گذاری ۲۴۵ میلیون یورویی اعلام شده در مارس برای تولید مدل جدید در روسلشایم و وعده سال گذشته برای سرمایه گذاری چهار میلیارد یورویی به منظور به‌سازی مدل‌های قدیمی اوپل است.
طبق اعلام انجمن صنعت خودروی ACEA، سهم بازار اوپل و برند خواهرش واکس هال در اروپای غربی در ۱۰ ماه اول امسال ۶٫۹ درصد بوده است.
اوپل حدود ۳۳۰۰ کارمند در روسلشایم دارد که در آن مدل‌های اینسیگنیا و استرا تولید می‌شوند.
بر اساس گزارش رویترز، جنرال موتورز اعلام کرده ۵۰۰ میلیون یورو برای تولید موتور در کارخانه‌های کایزرسلاوترن و روسلشایم و همچنین کارخانه خود در تیچی لهستان سرمایه گذاری خواهد کرد.

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها