سابرینا دارای بهترین کیفیت در کلاس خود

۰ 1100

سابرینا از سوی موسسه جی.دی. پاور در بررسی کیفیت اولیه در کلاس خود به عنوان بهترین اعلام شد .

به گزارش سایت خودرو، در تاریخ ۳۱ام اکتبر ۲۰۱۴،موسسه جی. دی .پاور آسیا-پایفیک نتایج ببرسی کیفیت اولیه محصولات چینی در سال ۲۰۱۴ را اعلام کرد.به  گزارش این مرکز تحقیقاتی کیفیت اولیه در چین بهبود قابل توجهی داشته است به طوری که فاصله برندهای بین المللی و داخلی رفته‌رفته کم‌تر می‌شود. در بخش خودروهای کامپکت این بررسی، سری Eبایک اول شد . در بازارهای خارجی ، سری E بایک با نام سابرینا (A113/A115)شناخته می‌شود. هر دو نام به یک خودرو اشاره می‌کنند.
امسال ۱۵امین سال متوالی است که موسسه جی. دی. پاور گزارش بررسی کیفیت اولیه را در چین اعلام می‌کند. این بررسی به عنوان معیار صنعت در مورد کیفیت خودروهای جدید به‌کار می‌رود و با بررسی مشکلات پیش ‌آمده برای مالکان خودروی جدید  طی دو تا شش ماه اولیه مالکیت، آن‌ها را به دو گروه مشخص دسته بندی می‌کند: مشکلات مربوط به طراحی و عیوب عدم کارکرد درست . امتیاز کیفیت اولیه کلی بر اساس مشکلات گزارش شده در هر ۱۰۰ خودرو (PP100) تعیین می‌شود و بدین‌ترتیب کم‌ترین تعداد مشکلات نشان دهنده کیفیت بالاتر است .
در مجموع ، ۱۴ بخش خودرو از طرف موسسه بررسی کیفیت اولیه محصول چین، واحد (کاندید) شرایط لازم برای دریافت جوائز در سال ۲۰۱۴ شناخته شدند . ( این موسسه در واقع کیفیت و عیوب خودرو در بازه سه ساله اولیه آن مورد بررسی قرار میگیرد تا ارزش بلند مدت خودرو حفظ شده و نهایتا به خودرو سازان کمک کند نقایص را برای محصولات بعدی رفع نمایند و در اصل معیار اعتماد پذیری و کیفیت عمومی خودرو با این شاخص معیار قرار می گیرد و نه نمونه آزمایشات اولیه )
سابرینا از شرکت خودروسازی بایک جوائز بخش سواری های کامپکت را دریافت کرد که این امر نشان دهنده کیفیت بالا و کامل سابرینا است که از طرف مصرف کنندگان مورد تایید قرار گرفته است و به قابل اعتمادترین مدل موجود در بازار چین تبدیل شده است .
رتبه برتر مدل سابرینا بایک در بخش خودروهای سواری هم‌رده‌ی خود، مرهون طراحی به روز و شیک ، فن‌آوری هوشمند، ایمنی برتر و فضای منعطف راحت آن است . از مارس ۲۰۱۲، سابرینا در بازار چین حضور داشته و به خاطر کیفیت بالا و عملکرد عالی خود تحسین همگان را بر انگیخته است . ما براین باوریم که سابرینا این پتانسیل را دارد که در بازارهای جهانی نیز به یک موفقیت بزرگ تبدیل شود .
موسسه جی دی پاور آسیا پسفیک: به عنوان بخش مالی از موسسه مالی مک‌گرو-هیل (McGrow Hill Financial)، جی دی پاور یک شرکت خدماتی اطلاعاتی بازاریابی جهانی با هدف ارائه بهبود عملکرد ، رسانه های اجتماعی، شناخت و درک رضایت مشتری و راه‌حل‎هایی در این راستا است . معیارهای رضایت و کیفیت این شرکت بر پایه پاسخ،واکنش و نظرات میلیون‌ها مصرف‌کننده  به طور سالیانه بنا نهاده شده است. موسسه جی دی پاور آسیا پفسیک هم به شرکت های داخلی و هم به شرکت‌های جهانی در بخش خودروسازی خدمت‌رسانی کرده و نیازهای آنها را برآورده می‌کند.

این گروه خودرو سازی یکی از ۵ گروه عمده و اصلی خودروسازی در چین است . گروه خودرو  سازی بایک در زمینه تولید خودرو ، قطعات ، تجارب خدمات ،توسعه و اصلاح و تنظیمات مشغول فعایت می‌باشد.  گروه بایک با ۱۱ زیر مجموعه متشکل از ۱۱ شرکت تابعه در زمره کامل‌ترین ، پیشرفته‌ترین و مجهزترین گروههای خودروسازی در چین قرار دارد . در سال ۲۰۱۳ ، درآمد عملیاتی گروه خودروسازی بایک به ۲۶۶٫۳ میلیاردیوان رسید. در سال ۲۰۱۴ ، گروه بایک جایگاه ۲۴۸ را در فورچن جهانی به خود اختصاص داد .

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها