رونمایی از چهار خودرو در نمایشگاه مشهد

۰ 639

چهار محصول خودرو در نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد رونمایی شد.

به گزارش سایت خودرو، مسئول امور نمایشگاههای شرکت خودروسازی سایپا دیشب در حاشیه مراسم رونمایی از این خودروها گفت: این خودرو ها شامل سواری ساینا است که از طراحی تا تولید و قطعات مربوطه به طور کامل ایرانی و توسط این گروه خودرو سازی تولید شده است و در آینده نزدیک با قیمت حدود ۳۰۰میلیون ریال به بازار عرضه می شود.
محمد جمیل صفری افزود: خودروی چان گان سی اس ۳۵ دیگر خودرو رونمایی شده در این نمایشگاه است که با مشارکت گروه خودروسازی سایپا و شرکت چان گان شرکت خودرو ساز چین همکار تجاری شرکت های مزدا و میتسوبیشی ژاپن و فورد آمریکا تولید شده این خودرو با قیمت ۷۶۰میلیون ریال در بازار مصرف عرضه می شود.
او گفت: خودرو آریو دیگر خودرو رونمایی شده شرکت سایپا است که با مشارکت این شرکت و شرکت زوته چین در ایران با همه قابلیت های روز دنیا تولید شده و قیمت فروش آن ۷۹۰ میلیون ریال است.
مسوول امور نمایشگاههای شرکت خودروسازی سایپا گفت: ماکت خودرو مفهومی هیرکانی که نسل آینده خودور تیبا است، هم در این نمایشگاه رونمایی شد که مراحل نهایی تولید آن در آینده نزدیک انجام و روانه بازار مصرف می شود.
صفری افزود: این خودروها از همه استانداردهای ایمنی و یورو چهار برخوردار است.
شرکت خودروسازی سایپا با ۴۳ محصول سواری و تجاری در نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد حضور یافته است.
چهاردهمین نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته با حضور ۲۲۵شرکت داخلی و نمایندگی هایی از شرکتهای خارجی از دیشب در نمایشگاه بین المللی مشهد گشایش یافت و تا ۱۵ شهریور است.
شرکت کنندگان در این نمایشگاه آخرین توانمندی های خود را در زمینه تولید خودرو، قطعات و لوازم جانبی در قالب هزار غرفه در گستره ۲۴ هزار مترمربع در معرض دید عموم گذاشته اند.

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها