روزنمایی از پلت فرم خودروهای برقی و هیبریدی

۰ 9

مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور خودرو از دستور وزیر به خودروسازان برای توسعه محصولات تولیدی خبرداد و گفت: خودروسازها باید صاحب پلت فرم های جدید شوند و بر این اساس، پلت فرم خودروهای برقی و هیبریدی به زودی رونمایی می شود.

به گزارش سایت خودرو به نقل از مهر، بیوک علیمرادلو گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت چند راهبرد اصلی را برای خودروسازان مشخص کرده است که بر اساس آن، افزایش تیراژ تولید، توسعه صادرات، توسعه محصول و افزایش کیفیت به عنوان ۴ راهبرد به خودروسازان ابلاغ شده است.

مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور خودرو گفت: این راهبردها در قالب دستورالعمل به خودروسازان ابلاغ شده است و وزارتخانه نیز مدام اجرایی شدن آن را پیگیری می کند و مشکلات مختلف را نیز با خودروسازان حل خواهد کرد.

او گفت: کیفیت خودرو و عملکرد خودروسازان هنوز برای وزارت صنعت، معدن و تجارت قانع کننده نیست و اشکالات به صورت مداوم در جلسات شورای سیاستگذای خودرو که هر هفته برگزار می شود، مورد بررسی قرار می گیرد.

به گفته علیمرادلو، خودروسازان نیز به صورت مرتب در این جلسات گزارشاتی را اعلام می کنند و بخش خودرو نیز پیگیر اجرایی شدن این راهبردها است؛ البته کیفیت به صورت یک شبه اصلاح نمی شود و کار زیادی را می طلبد.

او گفت: هر بنگاهی به فراخور سیاستهای داخلی خود، تلاش کرده تا توسعه محصول را در دستور کار خود قرار دهد؛ البته طبیعتا محدودیت هایی در این زمینه وجود دارد که باید با توجه به آنها، در راستای کیفیت تلاش کرد.

مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تکلیف وزارتخانه به خودروسازان طراحی پلت فرم های جدید است و اینکه خودروسازان باید صاحب پلت فرم شوند، در این راستا تاکید زیادی بر توسعه ساخت خودروهای برقی و هیبریدی صورت گرفته است و امیدواریم بتوانیم به زودی پلت فرم خودروهای برقی و هیبریدی را رونمایی کنیم.

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها