دریافت نشان IUI 5002 توسط شرکت یزد تایر

۰ 38

اتحادیه اختراعات و نوآوری های صنعتی ( IUI) ، بزرگترین سازمان ارزیابی نوآوری و انتشار استانداردهای نوآوری دنیا ، نشان  IUI 5002را به شرکت یزد تایر اهدا کرد.

شرکت یزد تایر در سال ۲۰۱۴ توسط اتحادیه اختراعات و نوآوری های صنعتی (IUI) در حوزه نوآوری ممیزی و مفتخربه دریافت نشان IUI 5002 گردید.

بر اساس این گزارش محصول نوآورانه شرکت یزد تایر که مورد ارزیابی و ممیزی قرار گرفته “تایر رادیال سیمی طرح ساترن ” نام دارد که تایری زمستانی و دارای مشخصاتی چون بهترین کشانش در جاده های خیس و لغزنده ،طراحی ویژه برای مصرف در دمای زیر ۷ درجه سانتیگراد ، رویه شیاردار برای چنگ زنی عالی در جاده خیس ، بهینه شده برای عبور مطمئن از روی گل و برف و چنگ زنی فوق العاده به زمین برای کوتاه شدن مسافت ترمز است.

شرکت یزد تایر دانش فنی تایرهای رادیال سیمی  را طی قراردادی از شرکت معتبر و با سابقه ” وردشتاین هلند” دریافت کرده و ماشین آلات مربوطه را از منابع قابل اعتماد اروپایی خریداری نموده است.

بر مبنای این گزارش هم اکنون انتقال تکنولوژی ساخت تایر و تیوپ دوچرخه ای و موتوری به شرکت یزد تایر رسما و در قالب قرار داد دو جانبه با شرکت ” آی ـآرـ سی ” ژاپن صورت گرفته و تولیدات مربوطه برابر استاندارد JIS ژاپن در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد و برای تولید تایرهای نخی بایاس سواری و وانتی از دانش فنی موجود در شرکت کیان تایر استفاده شده است.

بر اساس اطلاعات در حال حاضر نشان IUI یک سطح تعالی در دنیا شناخته می شود و نشان دهنده سطح کیفیت ایده های خلاقانه است.

گواهینامه IUI شرکت یزد تایر بیان کننده سطح نوآوری در محصولات و فرایندها است و شرکت یزد تایر بواسطه توانایی تبدیل ایده به محصولات و خدمات ، همواره در تلاش است تا ایده های خود را توسعه دهد که دریافت نشان IUI گواه دوباره ای بر این امر است.

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها