خودرو یی مخصوص مناطق شنی

۰ 24

بنابر اساس اخبار به دست آمده از مجله علمی – خبری گیزمگ یک شرکت خودرو سازی ، محصولی خلاقانه تولید نموده که ویژه حرکت در بیابان و مناطق شنی طراحی شده است.

به گزارش سایت خودرو ، سال ۲۰۱۵ بود که شرکت خودروسازی نیسان خودرویی ویژه حرکت مطمئن بر روی برف و یخ ارایه کرد. اما برفها آب می شوند و حالا که هوا گرمتر می شود باید فکری به حال حرکت بی نقص بر روی سطوح شنی و بیابانها کرد.

باز هم مهندسان خلاق نیسان وارد عمل شده و این بار از Rogue Trail Warrior رونمایی کرده اند، خودرویی که قرار است در  نمایشگاه خودروی نیویورک رونمایی شود.

در این محصول خبری از تایرها شناخته شده نیست و در عوض خودرو با استفاده از نوارهای نقاله ای مخصوصی که با استفاده از پیشرفته ترین فناوریها ساخته شده حرکت می کند.

محصول جدید نیسان به موتور ۲.۵ لیتری چهار سیلندری نسبتا قدرتمندی مجهز است. این خودرو با موتوری که توان ۱۷۰ اسب بخار دارد به راحتی فراز و نشیبهای بیابانی و شنی را پشت سر می گذارد.

نمونه نمایشی این خودرو ظاهری ارتشی دارد و به گونه ای رنگ آمیزی شده که با محیط اطراف همخوانی دارد.

نیسان اطلاعات فنی بیشتری درباره این محصول منتشر نکرده و باید منتظر رونمایی رسمی آن در نمایشگاه خودروی نیویورک بود.

برچسب ها:

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها