خودرو یی مجهز به چترالکتریکی

۰ 61

خودرویی مجهز به چترالکتریکی بزرگ برزنتی که در سقف اتومبیل نصب می شود تا بتواند خودرو را از آلودگی ناشی از باران، گرد و غبار، گل و لای و خورشید حفظ کند .

به گزارش سایت خودرو ، اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که با به تمیز نگه داشتن خودرویتان حساس بوده و همواره در حال شستن اتومبیلتان هستید، یا از بارش ناگهانی باران پس از تمیز کردن خودرویتان نگران می‌شوید، از یک چتر بزرگ برای حفظ اتومبیلتان استفاده کنید.

چتر الکتریکی برای تمام فصول

این وسیله‌ی عجیب‌وغریب را چادر خودروی اتوماتیک بی‌سیم همه‌کاره می‌نامد. یک جام مکش بزرگ این وسیله را به سقف خودروی شما وصل می‌کند. قلاب‌ها و حلقه‌ها نیز برای حمایت بیشتر از سوی دستگیره‌ی درب‌ها و آینه‌های جانبی تعبیه شده‌اند. یک ریموت بی‌سیم نیز باعث باز شدن این وسیله می‌شود.

با نصب این چتر، خودروی شما از باران یا تگرگ در امان خواهد بود. حفاظت خودرو از نور آفتاب باعث خنک ماندن کابین می‌شود. به علاوه این وسیله برای حفاظت از رنگ خودرو در برابر فضولات پرندگان نیز قابل استفاده است.

اگر عملکرد محافظتی از رنگ خودرو برای شما کافی نیست می‌توانید از دیگر کاربردهای چادر خودروی اتوماتیک بهره‌مند شوید. زمانی که این وسیله به خودرو متصل نباشد، اتصالات به مالکان اجازه می‌دهند تا یک چادر را برپا کنند و یک درگاه USB در داخل چادر برای شارژ دستگاه‌ها وجود دارد. پوشش نقره‌ای نیز در یک‌طرف چادر وجود دارد که به عنوان صفحه‌ای برای پروژکتور به کار می‌رود.

این چتر الکتریکی در ۸ ثانیه باز شده و با یک بار شارژ تا ۴۵ روز کار می‌کند. از طرفی این چتر برای یک پیکنیک و اسقرار در طبیعت ابزار مناسبی محسوب می‌شود. چرا که می‌تواند با ایجاد سایه به تعدیل درجه حرارت کمک کرده و و از آسیب بیشتر نور خورشید یا باران‌های سیل آسا به وسایل و تجهیزات بکاهد.

نسخه‌ی پایه‌ی این دستگاه دارای چادر خودروی اتوماتیک بی‌سیم، ریموت کنترل، شارژر خودرو و شارژر دیواری است.

برچسب ها:

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها