خودرو ریچ بموقع تحویل مشتریان خواهد شد

۰ 19

خودرو ریچ طبق برنامه و بر اساس موعد مقرر تحویل مشتریان خواهد شد.

شهریارطهماسبی -معاون مهندسی پارس خودرو از آمادگی پارس خودرو جهت تولید و عرضه خودرو ریچ بر اساس برنامه خبر داد و گفت: تمام تمهیدات لازم در زمینه تولید، تامین قطعات و خدمات پس از فروش خودرو ریچ انجام شده است و این خودرو طبق اعلام قبلی درحال تحویل به مشتریان می باشد.

وی با بیان اینکه درسال جاری قرار است حداقل ۳۰۰۰ دستگاه خودرو ریچ تولید و روانه بازار
شود، تاکید کرد: ظرفیت تولید خودرو ریچ در نیمه دوم سال جاری به روزانه ۲۰ دستگاه در روز می رسد که امکان عرضه محصول بیش از برنامه پیش بینی شده را میسر می سازد.

معاون مهندسی پارس خودرو درخصوص خودروی ریچ گفت: ارائه ظاهری جدید و تریم داخلی مناسب به همراه دست‌یابی به استانداردهای لازم ازجمله استاندارد آلایندگی یورو۴، تجهیز به کیسه هوا، ترمز ضد قفل و توانایی حمل بار۷۰۰کیلوگرم از ویژگی های این خودرو می باشد.

وی افزود: این خودرو در بازار داخلی و بین المللی درکلاس ۴WD و با کاربری های گوناگون با هدف پاسخ گویی به نیاز مشتریان تولید و عرضه خواهد شد.

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها