خودرو دیدنی فولکس واگن + عکس

۰ 31

زمانی که صحبت از طرح های آینده می شود نهایتا می توانیم به فکر خودرویی با چهره عجیب و امکانات خاص بیافتیم اما فولکس واگن برای جدیدترین طرح خود پا را فراتر از تفکرات ما گذاشته و به ایده ای عجیب رسیده است.

“ولکران” خودرویی است که در سال ۲۰۱۴ از طرح آن رونمایی شد و در نگاه اول یکی دیگر از خودروهای آینده ای است که چندین بار نمونه های مشابه آن را از شرکت های مختلف دیده ایم اما تفاوت بسیار عظیمی با همه طرح های گذشته دارد.

فولکس واگن به این نتیجه رسیده است که در آینده راننده ها به دنبال هیجان هستند از این رو این خودرو را مخصوص مسابقات طراحی کرده است. همچنین در کنار طرح جالب خودرو قصد دارد امکان تله پورت کردن خودرو را نیز به وجود آورد.

این طرح بدین صورت کار می کند که هر بار راننده می تواند به گیت های مختلفی که در سراسر دنیا وجود دارد رفته و در یک چشم بهم زدن به نقطه ای دیگر از کره خاکی با شرایط کاملا متفاوت منتقل شود. این امکان اگر روزی وارد دنیای خودروسازی شود می تواند دنیا را دگرگون کند.

برچسب ها:

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها