خودرو جدید لامبورگینی رونمایی میشود

۰ 18

خودروساز مستقر در Sant’Agata یک بیانیه مرموز منتشر کرده است با این عنوان:” هنگامی که یک کمال بدست می آید شما حتما می توانید آنرا دو برابر کنید”. به احتمال فراوان این شرکت قصد رونمایی از یک مدل ۲+۲ دارد که با خود نشانه هایی از ۴۰۰GT در دهه ۱۹۶۰ دارد.

به گزارش سایت خودرو، لامبورگینی از یک خودرو جدید در نمایشگاه خودرو پاریس در ماه آینده رونمایی خواهد کرد.
در سال ۲۰۰۸ بود که در نمایشگاه خودرو پاریس لامبورگینی از یک خودرو چهاردرب و چهارسرنشین با نام Estoque رونمایی کرد که با توجه به رکود اقتصادی در آن زمان، سرنوشت تولید آن هم در‌هاله ای از ابهام قرار گرفت.
البته این شرکت همچنان با چراغ خاموش شاسی بلند اروس خود را در سال ۲۰۱۷ روانه بازار خواهد کرد. در ضمن این خودروساز ایتالیایی چندی پیش دو برند تجاری Asterion و Encaste را به نام خود ثبت کرد که شاید در نمایشگاه پاریس شاهد رونمایی از خودرویی با همین نام باشیم.
البته پیش بینی می‌شد که این شرکت از یک نسخه هیبریدی شاسی بلند خود در نمایشگاه خودرو پاریس رونمایی کند که البته احتمال ان بسیار کم رنگ‌تر است.
منبع: خودروسازی

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها