خدمات نوروزی شرکت مدیران خودرو

۰ 66

مدیر عامل شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو در راستای افزایش سطح رضایتمندی و آسودگی خاطر مشتریان گرامی در سفرهای نوروزی، اظهار داشت: شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو در ایام نوروز آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی خواهد بود.

مهندس پیمان فر افزود : به منظور جلوگیری از ایجاد وقفه در ارائه خدمات و به منظور پاسخگویی به درخواست نمایندگان فعال این شرکت ، واحدهای اداری دفتر مرکزی شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو و انبار مرکزی این شرکت بصورت کشیک نوروزی در محل کار خود حاضر خواهند بود. همچنین ۸۳ نمایندگی منتخب خدمات پس از فروش در سراسر کشور جهت مشارکت در این طرح  اعلام آمادگی نموده و میزبان مشتریان گرامی می باشند.

وی با اشاره به همکاری مشترک شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو و کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جهت ارائه خدمات امدادی و برپایی ۱۵ جایگاه امدادی در جاده های پر تردد کشور تصریح کرد: تلاش خواهیم نمود تا در صورت نیاز هر یک از مشتریان به خدمات امدادی، زمان انتظار در جاده را به حداقل رسانده و در کوتاهترین زمان ممکن کارشناسان شرکت و خودروهای امدادی را به محل مورد نظر اعزام نماییم.

شایان ذکر است کلیه مشتریان گرامی جهت دریافت خدمات امدادی می توانند با شماره تلفن ۶۴۲۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایند.

مهندس پیمان فر در پایان ضمن تبریک سال جدید، سفری ایمن را برای همه مشتریان گرامی آرزو نموده و افزود: امیدواریم در سال آتی شاهد بهبود بیش از پیش کیفیت خدمات بوده و به هدف اصلی این شرکت که همواره جلب رضایت کامل مشتریان عزیز است، نائل آییم.

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها