حفظ جایگاه « هیوندای » در میان برترین برندهای جهانی

۰ 16

بنابراساس آخرین اخبار بدست آمده از “برترین برندهای جهانی” توسط شرکت اینتربرند (Interbrand)، شرکت هیوندای جایگاه خود را در بین ۴۰ برند برتر دنیا برای سومین سال متوالی حفظ نمود.

به گزارش سایت خودرو ، این شرکت در جایگاه ۳۵ ام برترین برندها و ۶ ام در میان برترین برندهای خودروسازی قرار دارد.
رتبه بندی های برتر بر اساس اطلاعات مالی شرکت به همراه فعالیت های بازاریابی محاسبه می گردد و نمایانگر پتانسیل سوددهی هر برند می باشد. تحلیل ها نشان می دهد ارزش برند هیوندای معادل ۱۳٫۲ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۷ می باشد که رشدی ۵،۱% نسبت به سال گذشته داشته است. این رتبه بندی بعد از فروش موفقیت آمیز۴٫۸۶ میلیون دستگاه خودرو در سراسر جهان می باشد که هیوندای را بالاتر از شرکت هایی چون : آئودی، نیسان، فولکس واگن و پورشه قرار می دهد.
این آمار رشد تصاعدی برترین شرکت خودروساز کره جنوبی را از سال ۲۰۰۵ نشان می دهد که که از ارزش برند ۳٫۵ میلیارد دلار به میزان کنونی دست یافته است.
ون هونگ چو، رئیس بازاریابی شرکت هیوندای گفت : شرکت هیوندای قصد دارد خود را به عنوان یک برند برای سبک زندگی معرفی کند تا تنها یک شرکت خودروسازی. ما در حال ساخت برند “Modern Premium” و حرکت به فضای جدیدی از خودروسازی هستیم که به مردم اجازه تجربه برند ما را در هر محصولی بدهد.
وی همچنین اضافه کرد: فلسفه برند ما برای آینده حمل و نقل منجر به افزایش ارزش برند و همچنین کیفیت و تکنولوژی گشته است ،خلاقیت و نوآوری های ما اجازه رشد مستمر ارزش برند هیوندای را در آینده می دهد.
رتبه بندی اعلام شده بر اساس ترکیبی از شاخص های مختلف مانند مالی، تاثیر یک برند بر نظر مشتری، قیمت گذاری مناسب و تضمین بازگشت سرمایه به شرکت تعیین می گردد.
مایک روشا، معاونت ارزیابی برند شرکت اینتر برند گفت: عامل کلیدی رشد پیوسته برند هیوندای تعهدات این برند به “حمل و نقل آینده” حتی در شرایط سخت بازار می باشد .
شرکت هیوندای علاوه بر حفظ کیفیت، سبد محصولات خود را با سوناتای جدید و نسل جدید خودروی آزرا و همچنین رونمایی از خودروی کونا و i30 N به عنوان اولین محصول از خودروهای پرفورمنس سری N هیوندای توسعه داده است.
در برنامه های آینده هیوندای حرکت به سمت فضاهای جدید خودروسازی وجود دارد که شامل رونمایی از ۱۵ خودروی دوستدار محیط زیست تا سال ۲۰۲۰ می شود. این شرکت همچنین بر روی تولید محصولات قابل خرید و مقرون به صرفه خودران در حال تحقیق و پژوهش می باشد.
به گفته مایک سانگ، مدیر منطقه خاورمیانه و آفریقای هیوندای، نام این برند هیجان را به محصولات خود اضافه می کند، چه محصولات حال حاضر و چه محصولات آینده ، رشد نام و برند هیوندای نشان دهنده تبدیل این برند به یک نام خواستنی در میان مشتریان گشته است.

                                         جدول رتبه بندی و ارزش برند هیوندای طی ۱۰ سال گذشته

ارزش برند (میلیارد دلار)رتبه کلیسال
۱۳٫۲
برچسب ها:

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها