آغاز تولید ۳ خودروی جدید اس ۳۰۰، وی ۵ و اچ ۲۰۰ سایپا

۱ 7491

قائم مقام گروه خودروسازی سایپا از تولید ۳ خودروی اس ۳۰۰ ، وی ۵ و اچ ۲۰۰ در سال آینده خبر داد.

حسن عموزاده که امروز به ساوه سفر کرده بود در مراسم افتتاح تصفیه خانه صنعتی و بهداشتی شرکت خودرو سازی بن در ساوه با بیان اینکه امسال دو مدل خودرو جدید در خط تولید ساوه راه اندازی شده است گفت : خودرو وانت ۱۵۱ یکی از این خودروها بود.

وی با بیان اینکه پیش فروش و فروش خودرو سواری اس ۳۰۰ از ماه گذشته آغاز شده است افزود : نصب خطوط تولید این خودرو آغاز شده و تا پایان تیر سال آینده به پایان می رسد و تولید آن هم از ابتدای شهریور در شهرستان ساوه شروع می شود.

مدیر عامل شرکت بن رو با بیان اینکه ظرفیت تولید این خودرو سالانه ۲۰ هزار دستگاه است گفت : این خودرو با کلاس متوسط (c) با امکانات روز دنیا در سه تیپ سواری ، هایلوکس و رویال تولید می شود.

حسن عموزاده افزود : ۵۰۰ دستگاه خودرو اس ۳۰۰ تا پایان سال و ۲ هزار خودرو دیگر هم قبل از خرداد ۹۳ تحویل مشتریان خواهد شد و پس از آن تولیدات داخلی سایپا آغاز می شود.

قائم مقام گروه خودروسازی سایپا گفت : خودرو وانت ۱۵۱ و اس ۳۰۰ به صورت انحصاری در واحد ساوه تولید می شود.

عموزاده افزود : تا پایان سال همه تعهدات این گروه به مردم عملی می شود.

وی با اشاره به برطرف شدن مشکل شماره گذاری وانت ۱۵۱هم گفت : با همکاری نماینده مردم ساوه و زرندیه ، فرماندار ساوه و پلیس راهنمایی رانندگی سه هزار وانت ۱۵۱ تحویل متقاضیان شده و در حال تردد است.

قائم مقام گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه از فروردین سال ۹۳ پیش فروش دو خودرو جدید آغاز می شود افزود : خودرو v5 و H200 با فناوری شرکت بی ام از شهریور در پارس خوردو تولید می شود.

حسن عموزاده با بیان اینکه این گروه در سال آینده برنامه تولید ۶۵۰ هزار دستگاه خودرو را دارد گفت : در سال جاری ۳۰۰ هزار دستگاه خودرو تولید شد.

۱ نظر

  1. armin ۵تیر۱۳۹۳ at ۰۰:۱۵
    -1

    چه فایده وقتی پولشو نداری الکی حسرت میخوری

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها