بی ام دبلیو و شش مدل جدید آن تا ۲۰۱۷

۰ 13

ب ام و برنامه ریزی کرده است که مجموعه ای از مدل های دیفرانسیل جلوی جدید خود را عرضه کند که بر اساس پلتفرم UKL1 نوین این خودروساز ساخته می شوند.

به گزارش سایت خودرو به نقل از مجله ماشین، اکنون این پلتفرم در طیف جدید مدل های مینی به کار می رود.

به طور کلی هشت مدل جدید مینی با این پلتفرم عرضه خواهند شد و ب ام و نیز تصمیم دارد طی چند سال آینده شش مدل خود را بر اساس این پلتفرم بسازد. تمام مدل هایی که بر اساس پلتفرم UKL1 ساخته می شوند دیفرانسیل جلو بوده و با موتورهای توربوشارژ سه سیلندر عرضه می شوند.

اولین مدل ب ام و که از پلتفرم UKL1 بهره می برد چند منظوره کامپکت سری ۲ اکتیو تورر است که به تازگی معرفی شده است. سال آینده نسخه هفت سرنشینه این خودرو عرضه خواهد شد. پس از آن بی ام و در پی گسترش مدل های کراس اوور و شاسی بلند کامپکت خود با X1 جدید و X2 کوپه کراس اوور است که با ساختار چهار چرخ فعال xDrive نیز موجود خواهند بود.

قرار است در سال ۲۰۱۷ یک روداستر بی ام و Z2 کوچک به همراه جایگزینی برای هاچ بک سری ۱ کنونی نیز معرفی شود. تغییر ساختار از دیفرانسیل عقب به دیفرانسیل جلو تغییر مهمی برای طرفداران بی ام و خواهد بود اما این برند معتقد است اکثر رانندگان متوجه این دگرگونی نخواهد شد.

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها