بی ام دبلیو از خودرو هیدروژنی خود را رونمایی کرد

۰ 47
بی ام دبلیو در تلاش برای طراحی و توسعه خودروهای هیدروژنی است تا بتواند در آینده با انتخاب های متنوع تری در پیش روی علاقمندان این گونه محصولات قرار گیرد.

به گزارش سایت خودرو ، بی ام دبلیو یکی دیگرازمحصولات مرکزتحقیقات ونواوری خود را رونمایی کرده است که اینباریک خودروباسوخت هیدروژنی است.

این شرکت به سختی درحال تست وآزمایش نمونه‌های ابتدایی خودروهایی باسوخت هیدروژنی است که مدل جدیدبرپایه خودرو الکتریکی i8 بناشده است که تاحدودی نیزبه نسخه مذکورشبیه است.

خودروسازآلمانی بناداردتا باتیراژوسیعی ازمحصولاتی باسوخت هیدروژنی وارد این بازارتا سال ۲۰۲۰ شودکه البته Klaus Fröhlich مدیرارشد بخش تحقیق وتوسعه بی.ام.دبلیونیزبراین موضوع صحه گذاشته است.

به گزارش خودروسازی، باکمی‌دقت نظرمی‌توان دریافت که بی.ام.دبلیو قصددارددرمحصولات آینده خود به عنوان مثال از چراغهای جلوباریک بهره ببرد.

اگرچه خودروسازآلمانی جزئیات فنی این مدل رامنتشرنکرده است ولی این شرکت درحدود ۱۵ سال است که درحال کار برروی این سیستم است.

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها