بهترین انتخاب ایران خودروی هیبریدی

۰ 80

طبق اظهار معاون خدمات پس از فروش شرکت ایرتویا زیرساخت های موجود در ایران بهترین شرایط را برای ورود خودروهای هیبریدی به خیابان ها ایجاد کرده است.

به گزارش سایت خودرو ، هادی سرهنگی ضمن اعلام این مطلب گفت: وضعیت خدمات رسانی شرکت ایرتویا بسیار خوب است و ما می توانیم ادعا کنیم که رشد قابل ملاحظه ای در این بخش از نظر کیفی و کمی داشته ایم و در حال حاضر نیز وزارت صنعت در حال بررسی این خدمات در همه مجموعه های خودرویی است اما مطمئن هستیم که وضعیت ما در سال گذشته از سال های ۹۳ و ۹۴ بسیار بهتر شده است.

وی در مورد فعالیت های شرکت ایرتویا در زمینه خودروهای هیبریدی و میزان آمادگی ایرتویا برای ارائه خدمات به این قبیل خودرو ها گفت: شرکت ایرتویا قبل از اینکه بخواهد خودرویی را وارد کشور کند تمام زیرساخت ها را آماده کرده و امکانات مورد نیاز را پیش بینی می کند بنابراین؛ در مورد خودروهای هیبریدی نیز این مهم انجام شده و آموزش های لازم به تمامی پرسنل درگیر در کار و نمایندگی ها داده شده است.

سرهنگی تاکید کرد: تمامی تجهیزات خریداری شده است و شبکه نمانیدگی های ایرتویا آماده خدمت رسانی به خریداران خودروهای هیبریدی هستند و در این زمینه مشکلی وجود ندارد.

اطلاعات مردم از خودروهای هیبریدی باورکردنی نیست

معاون خدمات پس از فروش شرکت ایرتویا در مورد واکنش مردم به ورود خودروهای هیبریدی به بازار ایران گفت: مردم ما بسیار هوشمند هستند و در بسیاری از کامنت هایی که ما دریافت می کنیم مطالبی در مورد هیبریدی ها می دانند که عجیب و شگفت انگیز است.

وی ادامه داد: زمان و سلایق در حال تغییر است و حالا در عصری هستیم که مردم با یک کلیک و گشت و گذار در اینترنت همه چیز را می توانند  خودشان تست کنند و اطلاعات به روزی به دست آورند.

سرهنگی تصریح کرد: از زمانی که ایرتویا خودروهای هیبریدی را وارد بازار ایران کرده است علاقه مردم نسبت به آشنا شدن با این خودرو ها بیشتر شده و شرکت ایرتویا نیز فرهنگ سازی و اطلاع رسانی های خوبی در زمینه خودروهای هیبریدی کرده است.

برچسب ها:

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها