بزرگترین شاسی بلند BMW + عکس

۰ 19

بعد از سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری ب ام و در کارخانه اسپارتان کالیفرنیای جنوبی برای تولید ۴۵۰ هزار دستگاه خودرو در سال ۲۰۱۶، مدل شاسی‌بلند X7 که یکی از خودروهای تولید شده در این تأسیسات خواهد بود نیز به مراحل تولید خود نزدیک می‌شود.

در حال حاضر اطلاعات درباره این مدل لوکس شاسی‌بلند ب ام و کمیاب هستند؛ اما اعتقاد بر این است که این SUV دارای هفت نفر ظرفیت خواهد بود. پلتفرم مورد استفاده در این خودرو، پلتفرم مدولار نسل بعدی سری ۵ و ۷ می‌باشد؛ بنابراین انتظار می‌رود با استفاده از مواد بسیار سبک‌وزن، نظیر آلومینیوم، فیبر کربن، فولاد با مقاومت بالا، منیزیوم و مواد ترکیبی، وزن آن نسبت به رقبای آن رقمی بسیار کمتر (حدود ۲۰۰ کیلوگرم کمتر) باشد.
در بخش پیشرانه هم علاوه بر موتورهای شش سیلندر توربو، از موتورهای هشت سیلندر با تزریق مستقیم سوخت، موتورهای دیزلی و انواع هیبریدی استفاده خواهد شد. همه مدل‌ها به صورت انتقال نیرو به چهار چرخ خواهند بود و از یک گیربکس هشت سرعته خودکار استفاده می‌کنند. انتظار می‌رود این خودرو تا سال ۲۰۱۷ و نهایتاً ۲۰۱۸ وارد بازار شود اما خیلی پیش از آن رونمایی رسمی خواهد شد.
شاسی-بلند-BMW

شاسی-بلند-BMW

برچسب ها:

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها