برند لوکس DS برای یک جامعه خاص طراحی شده است

۰ 16

امیر عباس سمیعی سرپرست فروش آرین موتور تابان نماینده رسمی برند DS در ایران، در گفت وگو با خبرنگار سایت خودرو ، ضمن بیان این مطلب گفت: برند DS از انجام تبلیغات عجیب خودداری کرده و حتی در سطح شهر ها نیز از بیلبورد های بزرگ و پر زرق و برق ما خبری نیست.

وی ادامه داد: تبلیغات ما در مراکز خاص همانند ورزشگاه انقلاب و مراسم های خاص محدود شده است و این نوع تبلیغ به این علت است که ما جامعه هدف خود را به خوبی می شناسیم.

سرپرست فروش آرین موتور تابان، پزشکان، مهندسان و وکلا را جزو جامعه هدف برند DS دانست و افزود: ما برای این جامعه هدف شرایط خاص در فروش و خدمات قایل می شویم و تبلیغات و مدل فروش ما برای ایشان کاملا متفاوت است.

وی در مورد مدل های فروش در مدل های خودرویی برند DS گفت: خوشبختانه شرایط بسیار تسهیل شده است و در ابتدا تنها خرید مدل های خودرویی ما تنها به صورت نقدی و تحویل فوری بود اما در حال حاضر از روش های اعتباری و اقساطی نیز برای فروش محصولات خود استفاده می کنیم.

سمیعی در مورد برنامه های شرکت آرین موتور تابان برای حضور پر قدرت در بازار خودروی ایران اظهار داشت: در حال حاضر در حال تطبیق خود با بازار ایران هستیم و تحقیق و پژوهش در مورد نحوه ادامه کار در این بازار را سرلوحه کارهای خود قرار داده و بی مهابا وارد بازار نخواهیم شد از این رو با برنامه ریزی مدل های جدید خودروی خود را به ایران عرضه می کنیم.

 

برچسب ها: ,

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها