باز رسی وکنترل خودروسازان

۰ 16

به گفته ی رییس انجمن قطعه سازان ایران ، اگر همانگونه که برای تهیه مواد اولیه و تولیدات خودرو رسیدگی می شود جنس ورودی به خودروسازان هم مورد توجه و اهمیت قرار گیرد کیفیت خودرو افزایش خواهد یافت.

به گزارش سایت خودرو ، رضا رضایی رییس انجمن قطعه سازان ایران  گفت : در مورد آینده صنعت خودرو با توجه به تغییرات سیاسی در امریکا گفت: در امریکا همیشه قدرت بین دموکرات ها و جمهوری خواهان بعد از دو دوره ۴ ساله تغییر کرده است و در فصل جدید نیز همین اتفاق افتاده و چیز جدیدی نیست.
وی ادامه داد: ترامپ یک اقتصاددان است و در نقاط مختلف جهان فعالیت های مهم اقتصادی انجام داده است و این شخص با تجربه خود می تواند به رکود اقتصادی کشور خود پایان دهد بنابراین باید مطمئن باشیم که وی برای چند ساله آینده کاری نخواهد کرد که مشکلات کشور خودش را افزایش دهد.
رضایی در مورد بحث کیفیت خودرو و رابطه آن با کیفیت قطعات ساخت داخل گفت: مدت هاست به این فکر می کنم که چرا خودروسازان عزیز ما وقتی در مورد کیفیت مورد سوال قرار می گیرند، از قطعه سازان مایه گذاشته و اعلام می کنند کیفیت قطعه به ما ربطی ندارد.
وی افزود: بنده خطاب به این دوستان باید عرض کنم که به عنوان یک قطعه ساز فکر نمی کنم جز تعداد نادری از تامین کننده ها، قطعه سازی در ایران پیدا شود که کار با کیفیت تولید نکند.
رییس انجمن قطعه سازان ایران تاکید کرد: ما الزام داریم ورودی مواد اولیه، انبار و تولید نهایی خود را کنترل کنیم و همچنین اطلاعات نقشه و ویژگی های هر قطعه را از خودروساز گرفته و بر اساس آن تولید کنیم. بعد از تولید این وظیفه خودروساز است که این قطعات را کنترل و کیفیت آنها را تایید کند. حال باید پرسید چرا این کنترل صحیح انجام نمی شود و قطعه معیوب تحویل می گیرند؟
وی در مورد وظیفه انجمن قطعه سازی گفت: انجمن باید مشکلات صنعت قطعه را شناسایی و با آموزش آنها را رفع کند و قرار نیست کار کنترل محصول ورودی به خودروسازی ها را انجام دهد.

برچسب ها:

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها