افتتاح سومین دوره نمایشگاه خودرو بندرعباس

۰ 15
اخبار به دست آمده از سومین دوره نمایشگاه بین المللی خودرو حاکی از آن است که قطعات و تجهیزات وابسته بندرعباس از فردا در هرمزگان آغاز به کار خواهد کرد.

به گزارش سایت خودرو ، نمایشگاه خودروبندرعباس که به ایستگاه سوم رسیده است، در حالی میزبان جمعی از برترین برندهای خودروی فعال در بازار ایران خواهد بود که به دلیل موقعیت استراتژیک و جغرافیایی منطقه، برگزاری این گونه نمایشگاه ها می تواند کمک شایانی به رشد و بالندگی اقتصاد کشور و مشخصا صنعت خودروو قطعات وابسته نماید.
از شرکت هایی که در سومین دوره نمایشگاه شاهد حضور آن ها خواهیم بود می توان به سایپا، پارس خودروخودروسازی کارمانیا، مدیران خودرو، آمیکو، آرین دیزل و بم خودرواشاره کرد که در فضای ۶ هزار متر مربعی محل دائمی نمایشگاه های بین المللی بندرعباس به نمایش توانمندی های شرکت های متبوع خود خواهند پرداخت.

در سومین دوره از نمایشگاه خودروبه مانند دوره های پیشین، فعالان صنعت قطعه سازی و صنایع وابسته خودرونیز شرکت می کنند.
نمایشگاه خودرو بندرعباس از فردا، ۲۱ تا ۲۴ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی بندرعباس افتتاح خواهد شد.سومین دوره نمایشگاه خودرو بندرعباس که مسئولیت برگزاری آن بر عهده شرکت پارس اکسون شایان است از ساعت ۱۶ میزبان علاقه مندان خواهد بود.
مکان دائمی نمایشگاه های بین المللی بندرعباس در محل بندرعباس- بلوارجمهوری -سه راه جهانبارواقع شده است

برچسب ها:

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها