اعلام قیمت جهانی خودرو لکسوس RX

۰ 15
اخبار به دست آمده از کمپانی خودروسازی لکسوس حاکی از آن است که این شرکت جدیدترین اطلاعیه خود مبنی بر قیمت دو عضو جدید خانواده RX را اعلام کرد.

به گزارش سایت خودرو ، قیمت لکسوس RX 350L و همچنین خودروی هیبریدی لکسوس RX 450hL اعلام شده است که در پرشین خودرو جزییات قیمت آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد، اما نکته جالب اینجاست که طراحی و ساخت مدل‌های جدید لکسوس RX، باعث شده است تا قیمت مدل‌های استاندارد این برند به شدت کاهش پیدا کند، از جمله نسخه هیبریدی لکسوس RX 450h که نزدیک به ۷۰۰۰ دلار کاهش قیمت را تجربه کرده است.

باتوجه به جدول ارائه شده از سوی کمپانی خودروسازی لکسوس، نسخه جدید RX 450h به همراه ۳ ردیف صندلی سرنشینان، به قیمت پایه ۵۰ هزار و ۶۲۰ دلاری در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت و همچنین نسخه فول آپشن آن با مشخصات فنی یکسان به قیمت ۵۴ هزار و ۵۵۵ دلار به مشتریان عرضه می‌شود. این درحالیست که شرکت خودروسازی لکسوس قصد دارد تا قیمت جهانی لکسوس RX 450h را کاهش دهد که در صورت اعمال این تغییرات، هزینه پایه خرید آن به چیزی حدود ۴۶ هزار و ۴۹۰ دلار خواهد رسید.

علاوه بر این، قیمت لکسوس RX 350 بنزینی با ۳ ردیف صندلی هم مشخص شده است که نسخه پایه و تک محور محرک آن به قیمت ۴۷ هزار و ۶۷۰ دلار و همچنین نسخه چهار چرخ محرک آن به قیمت ۴۹ هزار و ۷۰ دلار عرضه می‌شود، اما نسخه فول آپشن اتومبیل به قیمت ۵۲ هزار و ۶۸۵ دلار در مدل‌های تک محور محرک و همچنین با قیمت ۵۴ هزار و ۸۵ دلار در مدل‌های چهار چرخ محرک ارائه خواهد شد.

جالب است بدانید که نسخه لکسوس RX 450h در نسخه‌های پایه خود، چیزی نزدیک به ۷۰۰۰ دلار کاهش قیمت را تجربه کرده است که نزدیک به ۳۰ میلیون تومان می‌شود، اما یک دلیل قانع کننده برای کاهش قیمت اتومبیل وجود دارد و آن هم برداشته شدن و یا حذف برخی از امکانات اتومبیل خواهد بود که به ترتیب شامل روکش‌های چرمی صندلی‌ها، سیستم تهویه و گرمکن صندلی‌ها، سانروف اتومبیل، سیستم هشدار نقاط کور و همچنین سیستم هشدار ترافیک عقب می‌شود که مشتریان می‌توانند به صورت سفارشی از آنان بر روی اتومبیل خود استفاده کنند، اما با این وجود باز هم اگر تمامی این امکانات را بر روی اتومبیل سفارش دهید، قیمت نهایی لکسوس RX هیبریدی حدود ۱۳۵۰ دلار کمتر از نسخه‌های ۲۰۱۷ آن خواهد بود.

برچسب ها:

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها