استقبال بی نظیر از فروش پاییزی محصولات سایپا

۰ 85

مدیر بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا از استقبال چشمگیر و کم نظیر مشتریان از جشنواره فروش پاییزی محصولات گروه خودروسازی سایپا خبر داد.

حسن فروزانمهر- مدیر بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا با اعلام این خبر افزود: جشنواره فروش پاییزی گروه سایپا، شامل پیش فروش، فروش فوری و فروش فوری اعتباری جهت عرضه هر چه بهتر محصولات گروه سایپا می باشد و این شرایط متفاوت سبب استقبال و ثبت نام گسترده مشتریان شده است.

وی با اشاره به تنوع شرایط فروش که در این جشنواره ایجاد شده افزود: در این شرایط جدید فروش، تسهیلات ویژه ای برای مشتریان در نظر گرفته شده و علاوه بر محصولات سایپا ۱۵۱، تیبا، آریو، پارس تندر و محصولات پلتفرم x100  ، فروش خودروهای چانگان Cs35 و Eado نیز جاری شده است.

مدیر بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا خاطر نشان کرد: سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به نشانی www.saipagroup.ir و نمایندگی های فروش سایپا در سراسر کشور جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر، پذیرای علاقمندان و مشتریان این گروه خودرو سازی می باشد.

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها