ارائه تسهیلات ویژه ی سایپا به فرهنگیان و دانشجویان

۰ 20
طبق اعلام  سازمان خدمات پس از فروش سایپا این سازمان به منظور تکریم مشتریان سایپابه ویژه فرهنگیان و دانشجویان، طرح “مهر مطمئن” را به مدت یک هفته در کلیه نمایندگی‌های سایپادر سراسر کشور اجرا می‌نماید.

به گزارش سایت خودرو ، در این طرح که از ۲۲ تا ۲۷ مهر ماه به صورت سراسری اجرا می‌شود، فرهنگیان و دانشجویان از ۵۰ درصد تخفیف قیمت قطعه و اجرت خدمات تعویض لنت ترمز جلو، تعویض روغن ترمز، شارژ ضد یخ و بازدید سیستم فرمان، سیستم ترمز، چهار چرخ و سیستم روشنایی خودروهای گروه X100 و X200 بهره‌مند می‌شوند.

همچنین سایر مشتریان و مالکان خودروهای سواری گروه سایپادر روزهای یاد شده می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های سایپااز ۳۰ درصد تخفیف در قیمت قطعات مذکور و اجرت خدمات برای خودروهای یاد شده استفاده نمایند.

لازم به یادآوری است سایپایدک به منظور افزایش رضایت مشتریان گروه سایپاپیش از این نیز به مناسبت‌های مختلف اقدام به برگزاری طرح‌های ویژه ارائه خدمات به مشتریان نموده بود که رضایت مشتریان را به دنبال داشت.

تسهیلات ویژه سایپایدک برای فرهنگیان و دانشجویان

برچسب ها:

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها