آغاز فروش فوری مردادماه ۹۴ محصولات ایران خودرو

۰ 151

فروش فوری مردادماه ۹۴ محصولات ایران خودرو از روز شنبه مورخ ۹۴/۰۵/۰۳ الی ۹۴/۰۵/۳۱ و یا تا زمان تکمیل ظرفیت آغاز شد.

به گزارش سایت خودرو، متقاضیان خرید محصولات ایران خودرو می توانند محصولات این خودروسازی را با شرایط زیر از روز شنبه ۳ مرداد ماه خریداری کنند:

شرایط و توضیحات بخشنامه :

۱- در این بخشنامه امکان انتخاب کارت طلائی یک ستاره اختیاری برای خودروهای پژو۴۰۵ و پژو ۲۰۶ (بجز ۲۰۶ صندوقدار که بعنوان هدیه دارد) ، با امتیاز ۲۵% تخفیف فراهم می باشد. لذا مشتریان محترم در صورت تمایل به دریافت کارت طلائی، لازم است حین انجام مراحل ثبت نام نسبت به انتخاب آن اقدام نمایند.

۲- در این بخشنامه کارت هدیه با مبالغ مختلف برای خودروهای خانواده ۴۰۵و سمند در نظر گرفته شده است.

۳- شرکت ایرانخودرو مجاز است در صورت تکمیل ظرفیت ، نسبت به قطع ثبت نام اقدام کند.

۴- امکان انتخاب شرکت بیمه گر در زمان ثبت نام وجود دارد.

۵- در صورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، مطابق کلیه قراردادها ۱۸درصد سالیانه (یک و نیم درصد ماهیانه) ، جریمه تاخیر به صورت روزشمار محاسبه و قابل پرداخت خواهد بود.

۶- شرکت متعهد است در زمان ثبت نام، لیست اقلام و بهای آپشن های اختیاری را به مشتری ابلاغ نماید. بدیهی است در صورتی که (پس از امضاء قرارداد توسط مشتری، بعلت وجود الزامات قانونی و یا لزوم استانداردهای اجباری، نصب تجهیزات و لوازم اضافی (آپشن) توسط شرکت لازم باشد، شرکت حق مطالبه ارزش اضافه آپشن بر اساس ضوابط مصوب شورای رقابت را خواهد داشت.

زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت ۹ صبح روز شنبه مورخ ۹۴/۰۵/۰۳ می باشد  .

جدول فروش فوری محصولات ایران خودرو ویژه مردادماه ۹۴ به شرح ذیل می‌باشد :

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها